TRÉNINK TECHNIK

Každá další minuta praxe Tě posouvá dále.

Právě proto jsou tady tréninky ZDARMA ve výši 40HOD pro každého našeho absolventa základních kurzů

O TRÉNINKU

Chceš patřit mezi TOP vizážisty?

Cesta za tvým profesním snem nikdy nebyla otevřenější. Cíl ještě nebyl tak reálný a možnosti tak dosažitelné.

Obzvlášť u make-upu platí, že každá další minuta praxe tě posouvá dále, každá další tebou nalíčená  tvář tě přibližuje světu profesionálních vizážistů a je příslibem toho, že pojem dokonalost může charakterizovat i tvoje umění.

My už tohle všechno víme. A taky víme, že tréninků není nikdy dost. Proto jsme se rozhodli naše studenty podpořit tím, že ke každému make-up kurzu pro začátečníky nyní exkluzivně nabízíme bonus. 40 hodin tréninků zdarma.

basic pro 01
basic pro 02
basic pro 03
basic pro 04

TRÉNINKU NENÍ NIKDY DOST!

Absolvovat úspěšně kurz je jedna věc. Ta druhá je osvojit si následně všechny nové techniky a dostat do ruky aplikační vychytávky, které jsi se naučil/a od lektorů. Asi není třeba zdůrazňovat, že v tom všem se budeš nejlépe zdokonalovat jen díky neustálému procvičování pod vedením odborníků. Jak zvládnout perfektní linky? Jak dokonale prostínovat kouřové líčení či precizně vytvarovat konturu s červenou rtěnkou? To není jen o teorii. Ale především o praxi. Jinak řečeno, chce to chce trénink, trénink a zase jen trénink!

Sami jsme profesionály ve svém oboru už řadu let, a proto máme z vlastní zkušenosti ověřeno, že teprve neustálé, pravidelné procvičování tě dostane mezi profesionální elitu. Praxe je pro vizážistu to nejcennější a právě proto poskytujeme exkluzivně pro naše absolventy trénink technik ZDARMA! Naše rada určená speciálně pro tebe? Zdokonal se v technikách, získej větší profesní sebevědomí a jistou ruku ještě před tím, než tě osloví první klienti. Jedním z přepokladů pro to, aby se z tebe stal kvalitní a uznávaný vizážista, je také vhodné vybavení. Kvalitní make-up kit jde ruku v ruce se zlepšující se odbornou úrovní každého make-up artisty. Proto ti doporučujeme dorazit na trénink už nejlépe s vlastním vybavením. Lektor s tebou rád zkonzultuje, jestli máš vše, co potřebuješ a případně ti doporučí, co bys ještě měl/a doplnit, aby se ti co nejlépe pracovalo. Nicméně i když své vybavení ještě nemáš, nic se neděje. K dispozici jsou ti naše plně vybavené učebny. Na tréninkové hodiny nejsou z naší strany zajištěny modelky. Modelky zajištujeme jen na kurzy, ať už základní či pokročilé. Tedy pokud chceš pracovat na modelce, prosím zajisti si ji na trénink. Pokud modelku mít nebudeš, nic se neděje a budete s ostatními studenty pracovat vzájemně na sobě.

Q & A

Zejména jej doporučujeme absolventům BASIC PRO. Ale i absolventi všech ostatních základních kurzů ( MASTER PRO A-Z a MASTER BEAUTY) jsou vítáni.

Pravidelně aktualizujeme termíny. Snažíme se vypsat každý měsíc alespoň jeden termín. Můžeš si vybrat z dopolední nebo odpolední výuky nebo samozřejmě přijít na celý den ( dobo i odpo). Lektor k Tvým potřebám přistupuje individuálně, tedy si můžeš trénovat cokoliv, co budeš potřebovat v rámci základních technik (od pleťovky, přes kouřové líčení, oční linky, červené rty atd.)

Výše uvedené tréninky budou probíhat formou workshopu a interaktivní výuky. Po celou dobu se ti samozřejmě bude věnovat lektor, bude  korigovat tvou práci a především bude připravený s tebou konzultovat vše, co tě bude zajímat a jeho upřímnou snahou bude zasvětit tě do tajů tvé profese a předat ti maximum zkušeností.

Nic s sebou nosit nemusíš, vše je od nás zajištěno. Jako student/ka budeš pracovat v plně vybavené učebně, během studia Ti půjčíme profesionální sadu štětců i komplet makeup kit. Modelka zajištěná není, tu si musíš zajistit sám/sama. Modelky zajišťujeme pouze v případě placených kurzů. 

Jelikož chceme, aby naši absolventi patřili mezi TOP vizážisty, rozhodli jsme se, že pro to uděláme maximum. Dobře víme, že pravidelný trénink je po studiu to nejdůležitější, a tak máme pro absolventy našich základních kurzů jedinečnou nabídku: Možnost čerpání tréninků zdarma jako podporu pro profesionální zdokonalení!

Termíny se pravidelně aktualizují. Každý měsíc je minimálně jeden termín. Většinou se jedná o pracovní dny. K dispozici je dopolední (10-13hod) nebo odpolední ( 14-17hod) trénink. Každý student má k čerpání celkem 40hod tréninku zdarma a po každém přihlášení na tréninky se hodiny odčítají.

 

Nadcházející termíny:

TRÉNINK TECHNIK

V KOSTCE

TRÉNINK TECHNIK Přihláška

Pokud máš jasno v tom, který termín chceš, vyplň přihlášku.  Na základě odeslané přihlášky Tě bude kontaktovat náš tým ohledně bližších informací