OSOBNÍ KURZY A SEMINÁŘE

Sama sobě vizážistkou

V naší nabídce kurzů jsou samozřejmě i kurzy líčení pro veřejnost. Jelikož představují odlišný styl výuky a celkového rozpětí, sjednotili jsme je pod hlavičku tzv. SOLO MAKEUP PERSONAL SCHOOL. Vyznačuje se velmi individuálním přístupem. My ženy jsme obecně od přírody senzitivní, sebekritické a zodpovědné. Když si čím nejsme stoprocentně jisté, nejdeme do toho, obzvlášť pokud se jedná o náš vzhled. S námi se ale nemáte čeho obávat. Víc než kdokoliv jiný rozumíme ženám, jejich myšlení, obavám, nejistotě i studu. 

Nabízíme velkou škálu osobních make-up seminářů. Skupinové i privátní, krátké na 1-2hod i intenzivní celodenní výuku. Naleznete u nás semináře věnované make-upu, vlasům či osobního rozvoje. Oblíbená je trendy face joga či skupinové akce pro firmy.

Jsme škola zcela nezávislá na značkách dekorativní kosmetiky. Pomůže Vám zorientovat se na trhu a vybrat pro Vás to nejlepší. Hlavním cílem je výuka a můžete si být jistá, že z našich kurzů si odnesete nejen úžasný pocit, ale i techniky líčení ke každodennímu využití.

 

SOLO PERSONAL MAKE-UP SCHOOL

Korunní 52, 120 00, Praha 2

MAKE-UP INSTITUTE PRAGUE

Korunní 52, 120 00, Praha 2

website

www.solomakeup.cz

website

www.solomakeupcz

visit now

telefon:

+420 721 440 314

telefon:

+420 721 440 314

Otevírací doba

9 – 17.00 (po-po)

Otevírací doba

9 – 17.00 (po-pá)

SOLO personal makeup school nabízí kromě velké škály makeup kurzů i kurzy vlasového stylingu, trendy face jógu či skupinové kurzy pro firmy apod. Detailní informace včetně termínů naleznete na webu https://solomakeup.cz