OSOBNÍ MAKE-UP KURZ

Naším společným cílem je rozbít stereotypy v líčení, objevit a odstranit chyby nebo se zbavit předsudků z používání make-upu.

O KURZU

Make-up je kouzlení, alchymie, má svoje pravidla, která musí poslouchat i intuice a kreativita. Má i svoje techniky, o kterých je třeba se dozvědět, naučit se je a osvojit. Proto nabízíme osobní make-up kurzy, kde díky šetrnému individuálnímu přístupu můžete v klidu hodit za hlavu ostych. Primárně důležité je pro nás Vaše pohodlí, protože víme, že jen tak si můžete odnést to nejlepší, co Vás mohou naši profesionální lektoři naučit. Navíc – nejsme provázáni s žádnou konkrétní make-up značkou, takže je náš přístup zcela neutrální a jediným kritériem je Vaše spokojenost. Klidně si můžete přinést svoje oblíbené líčení, my ho s vámi zkonzultujeme, společně se prakticky přesvědčíme, jestli je pro Vás vhodné a případně navrhneme alternativu. 

JAK TO PROBÍHÁ?

Naším společným cílem je rozbít stereotypy v líčení, objevit a odstranit chyby nebo se zbavit předsudků z používání make-upu. 

Naše učebny jsou skvěle osvětlené a vybavené vším potřebným. Budeš se v nich po pár minutách cítit skvěle a jako doma. Dalším důvodem proč být bez obav je fakt, že o tebe bude postaráno opravdu dobře, jelikož vše probíhá za odborné asistence profesionálních vizážistů týmu z Make-Up Institute Prague. Teoretickou částí světa make-upu tě provedeme jen natolik, jak je nezbytně nutné a zůstalo nám tak více času na praktickou část kurzu. V té ti náš profesionální tým lektorů ukáže, jaký make-up lichotí tvojí pleti, jak se orientovat a vybírat mezi kosmetickými značkami, korektorské fígle, aplikace různých produktů a jejich posloupnost. Vytvoříme ti takzvaný Face Chart, který bude něco jako tvoje vlastní učebnice. Podle něj a podle všech nabytých informací i praktických ukázek si pak sama na sobě pod vedením lektora vyzkoušíš, jak na to. Naše kurzy probíhají v malých skupinkách, takže se ti dostane maximální pozornosti. A samozřejmostí je i Certifikát Make-Up Institute Prague s potvrzením o úspěšně absolvovaném kurzu, který může pomoci jak tvému osobnímu rozvoji nebo ti třeba vylepší profesní CV. 

PRO KOHO JE KURZ URČEN?

pro ty, kteří se chtějí naučit líčit sebe sama. 
vhodný pro naprosté začátečníky i ty, kteří se již líčí a chtějí se naučit nové vychytávky

Pro všechny. kteří se ve své kariéře chtějí posunout dále.

Absolvent Institutu má tento kurz zdarma a může jej navštívit kolikrát si bude přát

STUDIJNÍ PROGRAM

Obecné zásady marketngu
Umění prosadit se
Strategie a plánování
Web, vizitky, komunikace s klientem
Sociální sítě
Tipy a triky z praxe
Kdo tě kurzem provede?

Markéta Davidovich – majitelka a ředitelka MAKE-UP INSTITUTE PRAGUE. Institut se řadí mezi přední makeup školy s evropským renomé. V beauty průmyslu se Markéta pohybuje již 15let. Vystudovala marketing, mezinárodní vztahy a PR v Česku a nejvíce ji ovlivnilo studium v Londýně na London College of International Studies. Za svou kariéru se věnovala nejen marketingovým strategiím, ale i pořádání eventů, módních přehlídek atd. Markétě „prošlo rukama“ již mnoho talentovaných absolventů a současných makeup artistů a dokáže tak maximálně zhodnotit potenciál každého vizážisty.

Co si odneseš?

Elán, znalosti a nápady pro marketingovou strategii ke své profesi

Q & A

Nic nepotřebuješ, vše je zajištěno z naší strany. Budeš pracovat v plně vybavených učebnách. Rádi ti zapůjčíme profesionální sada štětců a makeup kit. Za celou dobu školení za produkty zodpovídáš. Kit je sestaven z prémiových profesionálních makeup značek jako je KRYOLAN, MAKE-UP FOR EVER apod- Pokud preferujete pracovat. se svými, není problém, vem s sebou svůj kit.

Jako absolvent máš možnost studovat dále. Jelikož si uvědomujeme, že bez správného proma by to nešlo, máš u nás nárok na Marketing kurz pro vizážisty zdarma. Vypisujeme každý měsíc termín a už teď se na tebe těšíme. Jako absolvent máš dále 10% slevu na další kurzy, které se rozhodneš u nás studovat

Pro každého studenta pokročilých kurzů zajišťujeme modelku Máš tak možnost věnovat se trénování. ne na úkor vzájemného modelkování, což se děje běžně u konkurenčních kurzů. U nás máš vše v bavlnce a nachystáno

Jako absolvent jsi automaticky zařazen do naší databáze v rámci vizážistické agentury. Agentura zajišťuje pracovní zakázky, pohovory, zprostředkování jednorázové i dlouhodobé spolupráce po celé ČR i v zahraničí

PŘIHLÁŠKA

Na všechny nabízené kurzy je možné přihlásit se vyplněním elektronické přihlášky

Přijetím elektronické přihlášky Vám bude ve vybraném kurzu místo rezervováno. Potvrzení o přijetí přihlášky Vám zašleme na uvedený email do 24hodin od zaslání přihlášky.

PLATBA KURZOVNÉHO

Společně s naším potvrzujícím e-mailem obdržíte veškeré informace ke kurzu a podklady k platbě včetně faktury. Splatnost faktury je 14 dní od zaslání přihlášky. Po přijetí Vaší platby je rezervace Vašeho místa potvrzena a potvrdíme ji na Váš email. Neuhrazením zálohové faktury, do doby splatnosti, se rezervace kurzu ruší.

MOŽNOSTI ÚHRADY KURZŮ

Pro zaplacení kurzů můžete využít tyto možnosti :

Bankovním převodem na náš účet : 2933554389/0800
Pro zahraniční platbu: IBAN:CZ3008000000002933554389 / SWIFT:GIBACZPX /banka: Česká Spořitelna

Úhradou v hotovosti v Make-Up Institute Prague, Korunní 52, Praha 2

Platební kartou v místě konání kurzu

Prostřednictvím Úřadu Práce v rámci Rekvalifikace (pro uchazeče vedených na ÚP)
Tato možnost platí pouze pro uchazeče kurzů: Rekvalifikační make-up kurz, Master Beauty a Master PRO A-Z.Více informací získáte zde http://www.makeupinstitute.cz/rekvalifikace/

ZMĚNY VE VÝUCE A STORNO PODMÍNKY

V případě neuspořádání kurzu ze strany Make-Up Institute Prague z důvodů nepředvídatelné události, nemoci lektora či zásahu vyšší moci, bude kurz uspořádán v náhradním termínu nebo bude vráceno kurzovné v plné výši.

Pokud svoji účast na kurzu zrušíte nejméně 2 dny před zahájením kurzu, vrátíme Vám 85% z ceny uhrazené částky kurzovného. Záloha 15% je nevratná a slouží k pokrytí administrativních výdajů. Tuto zálohu je ale možné využít na některý z následujících termínů daného kurzu.

Při zrušení účasti ve lhůtě kratší než 2 dny před konáním nebo po zahájení kurzu se již kurzovné nevrací a propadá bez náhrady,

4hod

zdarma.

Kurz je určen pouze pro absolventy MUIP

Pokročilé

Nadcházející kurzy:

MARKETING

V KOSTCE

OSOBNÍ MAKE-UP KURZ PŘIHLÁŠKA

Pokud máš jasno v tom, že chceš u nás absolvovat tento kurz, vyplň přihlášku a zvol si termín. Na základě odeslané přihlášky Tě bude kontaktovat náš tým ohledně bližších informací a obdržíš potvrzující email o rezervaci s podklady k platbě