OSOBNÍ MAKE-UP KURZ

Naším společným cílem je rozbít stereotypy v líčení, objevit a odstranit chyby nebo se zbavit předsudků z používání make-upu.

Make-up je kouzlení, alchymie, má svoje pravidla, která musí poslouchat i intuice a kreativita. Má i svoje techniky, o kterých je třeba se dozvědět, naučit se je a osvojit. Proto nabízíme osobní make-up kurzy, kde díky šetrnému individuálnímu přístupu můžete v klidu hodit za hlavu ostych. Primárně důležité je pro nás Vaše pohodlí, protože víme, že jen tak si můžete odnést to nejlepší, co Vás mohou naši

basic pro 06

OSOBNÍ MAKE-UP KURZ

Make-up je kouzlení, alchymie, má svoje pravidla, která musí poslouchat i intuice a kreativita. Má i svoje techniky, o kterých je třeba se dozvědět, naučit se je a osvojit. Proto nabízíme osobní make-up kurzy, kde díky šetrnému individuálnímu přístupu můžete v klidu hodit za hlavu ostych.

VIP BANN S

MAKE-UP KURZ

Preferujete-li privátní přístup, je VIP makeup konzultace to pravé pro Vás. Celé 4hod se věnuje lektorka pouze Vám lze se zaměřit na techniky, která potřebujete. Běžně se věnujeme dennímu a večernímu líčení, ale program lze sestavit přesně pro Vaše potřeby. Jsme nezávislý vůči značkám a můžete mít tak jistotu, že jediným a hlavním cílem je naučit Vás sebe samu líčit.

40 BAAN S

40 + MAKE-UP KURZ

Lehkost líčení prospívá každému věku, proto se u nás nesetkáte se silnými vrstvami make-upu. Naopak. Za odborné asistence profesionálních vizážistů týmu z Make-Up Institute Prague v rolích zkušených lektořů společně s Vámi najdeme cestu, jak dodat Vašemu obličeji originální a čerstvý vzhled.

LIC BANN S

ORGANIC MAKE-UP KURZ

Velký trend současné doby – bio, organický makeup. Chcete se dozvědět více? Porovnání s ostatními značkami, výhody nevýhody, co umí a neumí? Spojili jsme síly s Líčírnou Organics, která je středobodem koncetrace organických makeup a kosmetických značek. Naučte se líčit sebe sama s pomocí organických makeup značek!