O NÁS

O INSTITUTU

Make-Up Institute je přesně tím místem, které ti umožní splnit si svůj sen a věnovat se oboru, který ti v každém okamžiku přináší radost a pocit naplnění! Je to jednoduché, stačí jen pochopit, že to, čím žiješ je tvoje práce!
Naše úroveň vzdělávání a kvalita učeben je na mezinárodní úrovni a díky tomu se jako jediná česká makeup škola pyšníme tím, že jsme součástí International Union for makeup and hairstylist education! Umožňuje to našim absolventům být součástí mezinárodní makeup scény a možnost dostat se k zajímavým informacím, eventům, výměnným pobytům atd.
Nabízíme nejvyšší možné formy certifikátů na českém trhu a to je Osvědčení o rekvalifikaci a Osvědčení o profesní kvalifikaci. Certifikáty vydáváme v angličtině i češtině.

PROČ S NÁMI?

Netrpíme komerční podjatostí ani nedostatkem objektivity, což se projevuje v rámci výuky make-upu tím, že jako student můžeš vyzkoušet širokou škálu produktů nejrůznějších značek a je jen na tobě, které si vybereš a oblíbíš pro svou práci. K úspěšnému završení studia získáš navíc 20 % slevu na nákup své výbavy.

DOPRAVA

Snadná dopravní dostupnost. Pár minut od Institutu je k dispozici tramvajové spojení 10 a 16 (zastávka Šumavská) i metro A (Náměstí Míru) a C (I.P.Pavlova).

VYBAVENÍ

Ke studiu u nás nic nepotřebuješ, vše je od nás zajištěno. Každý student má svůj makeup kit a profesionální sadu štětců po celou dobu studia

STUDIUM

Každý student má dostatečný prostor pro získání teorie a praxe. Lektoři přistupují individuálně k potřebám každého. Studijní program se řídí dle posledních vyhlášek Ministerstev školství a zdravotnictví. Teoretická hodina trvá 45 min a praktická 60 min.

LOKACE

Institut sídlí v sdrci pražských Vinohrad, nádherná část Prahy, která se pyšní secesními budovami, mezinárodní kuchyní a moderními kavárnami.

SVĚTLO

Víte, že zásadní pro práci vizážisty je dokonalé světlo? Díky našim světelným panelům v učebnách, které evokují denní světlo, má tak každý student ideální podmínky.

JEDINEČNOSTÍ JE PRÁCE NA MODELKÁCH

Studenti našich kurzů se nelíčí navzájem, ale pracují na modelkách, které jsou zajištěny ze strany Institutu. Nechceme, abyste věnovaný čas strávili z poloviny jako modelky pro ostatní studenty. Proto jsou zajištěny modelky. Vždycky však alespoň jednou líčení studenti vzájemně zažijí, jelikož v rámci studia je velmi obohacující zjistit, co to je být na druhé straně a zažít to, co zažívá líčená osoba. V kurzu se učíme, že vizážistika není jen o krásném nalíčení, ale i o celkovém servisu. Líčení je služba, která by měla být klientovi příjemná a na to velmi dbáme po celou dobu výuky.