NÁŠ TÝM

Poprvé v historii se povedlo dostat ta největší jména vizážistického světa pod jednu střechu. Make-Up Institute Prague otevřel své dveře nejkreativnějším osobnostem z řad vizážistů, kadeřníků, stylistů a fotografů , kteří mají za sebou neskutečné roky dřiny, neobyčejné pracovní zkušenosti včetně svého unikátního know-how. Všechna tato hvězdná jména jsou dnes připravena předat své zkušenosti novým talentovaným studentům v rámci profesionálních make-up kurzů právě na adrese Institutu.

MAKE-UP ARTISTS

Sasha-W350

Sasha W. Isar

Make-Up artist s více než 21letou praxí, který má za sebou plno úspěchů v Česku i zahraničí. Sasha W. Isar pracoval se zahraničními fotografy jako je Mathias Heitman, George Curtis, Jerome Albertini a Phill Griffin. V současné době se zaměřuje na filmový make-up.

Filip Novák - 350

Filip Novák

je kreativní vizážista a designér, který vytvořil nespočet ikonických a provokativních looků. Líčíl přehlídky Vivienne Westwood, StarDance, Miss Universe, Cirque du Soleil v Las Vegas. Působil jako školitel značky M.A.C. a nyní jako hlavní vizážista parfumerie Douglas.

Janka Letková - 350

Janka Letková

Vizážistka s mnohaletou praxí. Ztotožňuje se s myšlenkou „Make-up nemá ženu změni, pouze zvýraznit její krásu a dodat jí sebevědomí“. Janka pracuje s předními českými fotografy, líčí fashion weeky, významné akce a slavné osobnosti. Vyznává čistý, moderní a fresh make-up

Zuzana-Buriánková-

Zuzana Buriánková

Výrazná česká make-up artistka, Zuzana Buriánková, která studovala a působila jako vizážistka v Londýně. Má za sebou nespočet reklam, focení předních časopisů a videoklipů. Pracuje s top předními českými i zahraničními produkcemi.

Simona-Bártová-

Simona Bártová

je jednou z našich nejoblíbenějších svatebních vizážistek. Nevěstám se věnuje už 13 let a líčí průměrně 80 svateb ročně. Vede také velmi známou poradnu na idnes.cz. Lektorování i prezentacím pro různé značky se věnuje přes 10let.

Zora Iantchev

Zora Iantchev

Pohodová, usměvavá makeup artistka a lektorka. Zora miluje design a akční, kreativní projekty. Zkušenost z fashion a filmového světa. Vyučuje BASIC PRO a osobní semináře

Gabriela-Tesaříková-

Gabriela Tesaříková

Lektorka kurzů základních technik a osobních seminářů. Věnuje se převážně osobní klientele, pracuje s významnými fotografy a návrháři. Líčila mnoho zajímavých projektů na fashion scéně. Klade důraz na jasný výklad a interaktivní formu výuky.

VILMA-BAUM-

VILMA BAUM

Charismatická, výrazná lektorka a makeup artistka s mnohaletými zkušenostmi ze zahraničí. Působila hlavně ve Slovinsku a Španělsku. Zaměřuje se na celebrity makeup, foto makeup, beauty a velké zkušenosti má zejména televizních projektů jako je zahraniční StarDance apod.

Markéta-Šlapáková

Markéta Šlapáková

Zkušená kadeřnice s praxí v salonu, z módních přehlídek i fotoprodukcí. Působila v týmu uznávaného kadeřníka Libora Šuly a v rámci BOMTOM studií. Je připraverna předávat své znalosti make-up artistkám, které se bez znalostí vlasového stylingu neobejdou.

Ondřej-Porubský-

Ondřej Porubský

Perfekcionista, který vždy vyznává čistý a přirozený vzhled každé ženy i muže. Své zkušenosti získal ze světa divadla, módních přehlídek, reklam a filmu. Spolupracuje s televizními produkcemi, fotí pro časopisy a specializuje se na drag queen makeup.

Petra-Šmelková-

Petra Šmelková

Lektorka Basic kurzů a osobních kurzů líčení. Miluje nude makeup a zaměřuje se na divadelní líčení. Ve své praxi působí převážně v reklamním průmyslu, líčí focení, přehlídky a má zkušenost i jako maskérka z divadla

Tomáš Moučka

Tomáš Moučka

Tomáš Moučka kreativní makeup artist a fotograf neustále hledající nové výzvy. Od roku 2015 se pracovně přestěhoval na Bali, poté ho pracovní kroky přivedli do Indie, kde se dostal k bollywoodským hvězdám. Pracuje pod hlavičkou největších evropských makeup agentur a lítá za zakázkami po celém světě od LA až po Kapské město. Specializuje se na fashion, airbrush a tv makeup techniky

Eliška Naumovičová

Eliška Harnischová

Makeupem se zabývá více jak 10 let, z toho 8 roků jsem pracovala pro Mac cosmetics jako makeup artist a pak 3 roky jako retail manažer. Před 3 lety se ji narodila holčička a já řekla si, že jí chce udělat ty nekrásnější copánky do školky a ne tak ledajaké :), tak jsem šla na kurz copánků s kanekalonem.

Petra Břenková

Petra Břenková

Energetická a velmi precizní. Spolupracuje s klienty napříč odvětvími ať už je to fashion a přední čeští návrháři, beauty i filmový průmysl. Miluje kreativitu. Důraz dává na skincare a je velkou nadšenkyní do přírodní kosmetiky.

Mirka Krejčí

Mirka Krejčí

Jedna z nejhodnějších lektorek. Důraz dává na svých lekcích na správné postupy a zákaznický servis. Ve své praxi se věnuje hlavně fotomakeupu. Mirka se zaměřuje i na osobní - zejména svatební - klientelu. Je lektorkou i osobních seminářů.

GUEST TEACHERS

Sona Miksatkova

Dana Kohoutová a Soňa Mikšátková.

Esa českého filmového průmyslu. Dana je vlásenkářka s 50letou praxí a obrovskými zkušenostmi z filmových projektů. Dana je specialistkou na histotické filmy a vede maskérský archiv. Soňa je velmi zkušená kadeřnice opět s obrovskými zkušenostmi filmových projektů od secese až po modernu.

MARGITA-SKŘENKOVÁ-

MARGITA SKŘENKOVÁ

Top česká makeup artistka. Má za sebou nespočet ikonických titulních stran předních časopisů. Pracuje s nejlepšími fotografy a produkcemi. Vedla tým jako hlavní makeup artistka pro projekty Tvoje Tvář má známý hlas či Superstar.

Silvie-Hadžiefendič

Silvie Hadžiefendič

Make-up artistka a hair stylistka s mnohaletou praxí. Pracuje s předními produkcemi v Česku i zahraničí. Líčí i češe titulní strany magazínů, módní přehlídky, reklamy. Vyznává dokonalou přirozenost a krásu každé ženy.

Lenka Novakova

Lenka Nováková

Lenka Nováková je zakladatelkou Alonge – divadelní servis s.r.o. a přes 10let se věnuje oboru. Zkušenosti má i z Národního divadla a Akademie výtvarných umění.

FOTOGRAFOVÉ

Lukáš-Dvořák-

Lukáš Dvořák

Jeden z nejvýraznějších českých fotografů, který se prosadil v zahraníčí. Vyznává maximální přirozenost a preferuje černobílou fotografii. Jeho fotografie publikovaly mnohé zahraniční časopisy jako je Vanity Fair, Harper’s Bazaar, Marie Claire a další.

Nikola Šrajerová

Nikola Šrajerová

Fenomén beauty a hair průmyslu. Nikola působí jako fotografka od roku 2003 a má za sebou klientelu z řed předních českých kadeřníků a beauty značek.

Zdeněk-Buchlák-

Zdeněk Buchlák

Talentovaný fotograf s mnohaletou praxí z fashion a beauty oblasti. Přestože původně tíhnul k reportáži a dokumentu, věnuje se nyní portrétní, módní a reklamní fotografii. Ve fotce má rád jednoduchost, jemnost a přirozenou eleganci.

Shalev-Man-

Shalev Man

Zahraniční fotograf působící v Praze se zaměřením na portrétní fotografii. Shalev má mnohaletou zkušenost z komerční oblasti. V současné době se zaměřuje hlavně na beauty, fashion,dokumentární foto a portréty. Práce Shaleva je inovativní a kombinuje v sobě kvalitu a uměleckou svobodu.

Petr-Weigl-

Petr Weigl

Fotograf zaměřující se fashion a komerční fotografii. Věnuje se také přednáškám pro fotografy. Vyznává přirozenost žesnké krásy, které se snaží dostat do svých fotografií.

Magdalena-Fiala-

Magdalena Fiala

Začínala jako vizážistka, ale našla se ve fotografii a postprodukci. I proto je makeup její hlavní vášeň i ve fotografii. Absolvovala prestižní školu SPEOS SCHOOL PARIS – Fashion and beauty photo (professional certification RNCP) v Paříži. Miluje lesklé makeupy a makrofotografii

Airis Nikolaeva

Airis Nikolaeva

Beauty a fashion fotografka, učila se u známého moskevského fotografa Maxima Baeva. Pracuje s lokálními značky oblečení, šperků a Beauty, jelikož miluji lokální tvůrce a podporuje koncepty slow fashion a diverzity. Ve své tvorbě se též věnuje spojení mytologie, unikátní kultury zemi a Fashion.