MAKE-UP BRANDS

Součástí našeho komplexního servisu pro vizážisty je i specializovaný eshop s makeup produkty od beauty až po SFX a doplňků předních profesionálních makeup značek
PROČ U NÁS NAKUPOVAT
Každý produkt, který naleznete na tomto e-shopu, byl pečlivě vybrán a konzultován týmem lektorů z Make-Up Institute Prague. Tým lektorů je tvořen předními českými vizážisty se zkušenostmi s líčením osobní klientely, fotoprodukcí, eventů, fashion show, televizních a filmových produkcí na českém i zahraničním trhu. Díky jejich mnohaletým zkušenostem jsou schopni rozpoznat kvalitní produkt, který splňuje nejnáročnější požadavky a zároveň efektivně splňuje i praktické nároky jako je balení, velikost, doplňování atd.

PRO OSOBNÍ I PROFESIONÁLNÍ MAKE-UP KIT
Selekce produktů, které naleznete na našem webu, je vhodná nejen pro vytvoření osobního make-up kitu. Na své si přijdou hlavně vizážisté, ať už začátečníci nebo pokročilí make-up artisté, kteří hledají renomované světově proslulé make-up produkty do svého vybavení.  Nabízíme i plno variant pro majitele salonů. Neustále hledáme zajímavé produkty po celém světě a cokoliv zajímavé objevíme se snažíme zprostředkovat českému a slovenskému trhu.

PŘIJĎTE SE PODÍVAT NA PRODUKTY DO NAŠÍ KAMENNÉ PRODEJNY
Pokud si nejste jisti odstínem nebo si přejete produkt před zakoupením vyzkoušet, zastavte se k nám na prodejnu na pražské Vinohrady  – Korunní 52, Praha 2. Prodejna se nachází v komplexu Institutu. Otevřeno je denně od 9 do 17hod a často i o víkendech.

www.makeupbrands.cz

 

MAKE-UP BRANDS

Korunní 52, 120 00, Praha 2

MAKE-UP BRANDS

Korunní 52, 120 00, Praha 2

website

www.makeupbrands.cz

website

www.makeupbrands.cz

visit now

telefon:

+420 721 440 314

telefon:

+420 721 440 314

Otevírací doba

9 – 17.00 (po-pá)

Otevírací doba

9 – 17.00 (po-pá)