Svatební Speciál

Každá nevěsta by se měla cítit královsky a ty jako makeup artist musíš vědět, jak toho dosáhnout k její spokojenosti!

O KURZU

Jedině v tomto kurzu se naučíš, jak nalíčit nevěstu a její doprovod, aby to byl neopakovatelný vizuální zážitek pro všechny, kteří budou jeho součástí. Dozvíš se jaké líčení je optimální pro obřad v dopoledních hodinách a jak postupovat, koná-li se svatba později odpoledne, jak ji skvěle upravit na focení a jak na natáčení. Vycvičíš se celkově přizpůsobit styl líčení vzhledu své nevěsty, odstínu její pleti a samozřejmě i jejím svatebním šatům a účesu.
Chceme naše studenty podrobně seznámit se specifiky oboru a vybavit je všemi potřebnými znalostmi a technikami. Nejenom, že tě tento kurz naučí dokonale vše o svatebním líčení, ale navíc ti ukáže, jak své nabyté znalosti využít v praxi a uplatnit se tak v oboru. Jako vizážista se naučíš, jak si vybudovat v rámci svatebního líčení vlastní značku, kdo a co ti dopomůže ke zviditelnění, jak se pohybovat v oblasti PR a jaký typ spolupráce můžeš navázat se salony krásy. V cílové rovince kurzu jsi vybaven nejen praktickou stránkou a dovednostmi, ale i komunikačními nástroji, které ti zásadním způsobem pomohou nalézt jak uplatnění v odvětví vizážistiky a líčení obecně, tak i konkrétně v oblasti svatebního líčení a společenských událostí.

WEEDDIND pic 01
WEEDDIND pic 02
WEEDDIND pic 03
WEEDDIND pic 04

JAK TO PROBÍHÁ?

Dopolední část je věnována teorii a demonstraci líčení na modelce. Po obědní pauze přichází modelky pro každého studenta a vytváříš si pod dohledem lektora „svoji nevěstu“. K dispozici je pro každého účastníka kurzu jeho pracovní stůl s kompletním vybavením – makeup kufr s líčidly, profesionální sada štětců a perfektní osvětlení. Součástí kurzu je i focení, získáš tak super fotku do svého portoflia.

PRO KOHO JE KURZ URČEN?

Kurz je určen pro ty, kteří ovládají základy líčení. Pokud neovládáš, vystuduj si první základy v kurzu BASIC PRO

Velmi vhodné pro kosmetičky, kadeřnice a profesionály, ktří se zaměřují na opsobní klientelu

STUDIJNÍ PROGRAM

sum up základy
typy nevěst & zahraniční klientela
psychologie klienta
precizní příprava pleti
fixační techniky líčení pleťovky
detailní techniky stínování očí a oční linky
aplikace dlouhodržící rtěnky a ostatních produktů
přehled produktů & trendy
rychlost v aplikaci
styly
Kdo tě kurzem provede?

Guru svatebního líčení v České Republice, vizážistka Simona Bártová. Simona se úzce
specializuje na osobní klientelu a líčení nevěst, ročně nalíčí přes 80 svateb. Vede úspěšnou
poradnu a je tou nejpovolanější pro to, aby tě naučila, jak s nevěstou zacházet tak, aby jsi byla součástí jednoho z nejdůležitějších dnů v jejím životě. Simona Bártová je velmi uznávanou odbornicí, která udává trendy ve svatebním líčení.

Co si odneseš?

Nikdo neodchází s prázdnou, každý absolvent získá Certifikát našeho Institutu o absolvování kurzu
Svatební Speciál a navíc krásnou fotografii svatební líčení pro rozšíření tvého portfolia.

Play Video

Q & A

Nic nepotřebuješ, vše je zajištěno z naší strany. Budeš pracovat v plně vybavených učebnách. Rádi ti zapůjčíme profesionální sada štětců a makeup kit. Za celou dobu školení za produkty zodpovídáš. Kit je sestaven z prémiových profesionálních makeup značek jako je KRYOLAN, MAKE-UP FOR EVER apod- Pokud preferujete pracovat se svými produkty, není problém, vem s sebou svůj kit.

Jako absolvent máš možnost studovat dále. Jelikož si uvědomujeme, že bez správného proma by to nešlo, máš u nás nárok na Marketing kurz pro vizážisty zdarma. Vypisujeme každý měsíc termín a už teď se na tebe těšíme. Jako absolvent máš dále 10% slevu na další kurzy, které se rozhodneš u nás studovat

Pro každého studenta pokročilých kurzů zajišťujeme modelku Máš tak možnost věnovat se trénování. ne na úkor vzájemného modelkování, což se děje běžně u konkurenčních kurzů. U nás máš vše v bavlnce a nachystáno

Jako absolvent jsi automaticky zařazen do naší databáze v rámci vizážistické agentury. Agentura zajišťuje pracovní zakázky, pohovory, zprostředkování jednorázové i dlouhodobé spolupráce po celé ČR i v zahraničí

PŘIHLÁŠKA

Na všechny nabízené kurzy je možné přihlásit se vyplněním elektronické přihlášky

Přijetím elektronické přihlášky Vám bude ve vybraném kurzu místo rezervováno. Potvrzení o přijetí přihlášky Vám zašleme na uvedený email do 24hodin od zaslání přihlášky.

PLATBA KURZOVNÉHO

Společně s naším potvrzujícím e-mailem obdržíte veškeré informace ke kurzu a podklady k platbě včetně faktury. Splatnost faktury je 14 dní od zaslání přihlášky. Po přijetí Vaší platby je rezervace Vašeho místa potvrzena a potvrdíme ji na Váš email. Neuhrazením zálohové faktury, do doby splatnosti, se rezervace kurzu ruší.

MOŽNOSTI ÚHRADY KURZŮ

Pro zaplacení kurzů můžete využít tyto možnosti :

Bankovním převodem na náš účet : 2933554389/0800
Pro zahraniční platbu: IBAN:CZ3008000000002933554389 / SWIFT:GIBACZPX /banka: Česká Spořitelna

Úhradou v hotovosti v Make-Up Institute Prague, Korunní 52, Praha 2

Platební kartou v místě konání kurzu

Prostřednictvím Úřadu Práce v rámci Rekvalifikace (pro uchazeče vedených na ÚP)
Tato možnost platí pouze pro uchazeče kurzů: Rekvalifikační make-up kurz, Master Beauty a Master PRO A-Z.Více informací získáte zde http://www.makeupinstitute.cz/rekvalifikace/

ZMĚNY VE VÝUCE A STORNO PODMÍNKY

V případě neuspořádání kurzu ze strany Make-Up Institute Prague z důvodů nepředvídatelné události, nemoci lektora či zásahu vyšší moci, bude kurz uspořádán v náhradním termínu nebo bude vráceno kurzovné v plné výši.

Pokud svoji účast na kurzu zrušíte nejméně 2 dny před zahájením kurzu, vrátíme Vám 85% z ceny uhrazené částky kurzovného. Záloha 15% je nevratná a slouží k pokrytí administrativních výdajů. Tuto zálohu je ale možné využít na některý z následujících termínů daného kurzu.

Při zrušení účasti ve lhůtě kratší než 2 dny před konáním nebo po zahájení kurzu se již kurzovné nevrací a propadá bez náhrady,

Nadcházející termíny:

Svatební Speciál

V KOSTCE

SVATEBNÍ SPECIÁL PŘIHLÁŠKA

Pokud máš jasno v tom, že chceš u nás absolvovat tento kurz, vyplň přihlášku a zvol si termín. Na základě odeslané přihlášky Tě bude kontaktovat náš tým ohledně bližších informací a obdržíš potvrzující email o rezervaci s podklady k platbě