OSOBNÍ MAKE-UP KURZ

Naším společným cílem je rozbít stereotypy v líčení, objevit a odstranit chyby nebo se zbavit předsudků z používání make-upu.

O KURZU

Make-up je kouzlení, alchymie, má svoje pravidla, která musí poslouchat i intuice a kreativita. Má i svoje techniky, o kterých je třeba se dozvědět, naučit se je a osvojit. Proto nabízíme osobní make-up kurzy, kde díky šetrnému individuálnímu přístupu můžete v klidu hodit za hlavu ostych. Primárně důležité je pro nás Vaše pohodlí, protože víme, že jen tak si můžete odnést to nejlepší, co Vás mohou naši profesionální lektoři naučit. Navíc – nejsme provázáni s žádnou konkrétní make-up značkou, takže je náš přístup zcela neutrální a jediným kritériem je Vaše spokojenost. Klidně si můžete přinést svoje oblíbené líčení, my ho s vámi zkonzultujeme, společně se prakticky přesvědčíme, jestli je pro Vás vhodné a případně navrhneme alternativu. Kurz probíhá formou skupinové výuky.

PREFERUJETE PRIVÁTNÍ PŘÍSTUP?

Tento kurz je možno pojmout i tzv. VIP formou. Tedy lekce, kde se lektor věnuje pouze Vám. Termín lze zcela přizpůsobit Vaši, požadavkům stejně jako obsah lekce – zaměřit více na určitou oblast. 

OSOBNI in
OSOBNI in3
OSOBNI in2
OSOBNI in4

JAK TO PROBÍHÁ?

Naše učebny jsou skvěle osvětlené a vybavené vším potřebným. Budete se v nich po pár minutách cítit skvěle a jako doma. Dalším důvodem proč být bez obav je fakt, že o Vás bude postaráno opravdu dobře, jelikož vše probíhá za odborné asistence profesionálních vizážistů týmu z Make-Up Institute Prague. Teoretickou částí světa make-upu Vás provedeme jen natolik, jak je nezbytně nutné a zůstalo nám tak více času na praktickou část kurzu. V té Vám náš profesionální tým lektorů ukáže, jaký make-up lichotí Vaší pleti, jak se orientovat a vybírat mezi kosmetickými značkami, korektorské fígle, aplikace různých produktů a jejich posloupnost. Vytvoříme Vám i takzvaný Face Chart, který bude něco jako Vaše vlastní učebnice. Podle něj a podle všech nabytých informací i praktických ukázek si pak sama na sobě pod vedením lektora vyzkoušíte, jak na to. Naše kurzy probíhají v malých skupinkách, takže se Vám dostane maximální pozornosti. A samozřejmostí je i Certifikát Make-Up Institute Prague s potvrzením o úspěšně absolvovaném kurzu, který může pomoci jak Vašemu osobnímu rozvoji nebo třeba vylepší i profesní CV. 

PRO KOHO JE KURZ URČEN?

pro ty, kteří se chtějí naučit líčit sebe sama. 

vhodný pro naprosté začátečníky i ty, kteří se již líčí a chtějí se naučit nové vychytávky

STUDIJNÍ PROGRAM

příprava pleti před samotným líčením
jak na běžný denní make-up
nezbytné triky pro večerní look
technika takzvaného kouřového líčení
Kdo tě kurzem provede?

Zkušení lektoři s mnohaletou praxí. Lektorky jsou trpělivé a vyznáváme individuální přístup. Pracujeme v malých skupinkách

Co si odneseš?

Nikdo neodchází s prázdnou, každý absolvent získá Certifikát našeho Institutu o absolvování kurzu 

Q & A

S sebou na kurz nic nepotřebujete, vše je zajištěno z naší strany. Půjčíme Vám komplet vybavení. Je ale velmi přínosné, pokud si vezmete svá líčidla a lektorka zkontroluje, zda máte vhodné produkty (odstíny, textura). 

Součástí komplexu školy je i makeup obchod, ve kterém lze doplnit svou makeup taštičku vhodnými makeup produkty, které Vám chyběly. Jako absolvent kurzu získáváte automaticky 15% slevu. Součástí studia je i možnost konzultace líčení zdarma. Co to znamená. Po kurzu se u nás můžete zdarma objednat na tzv. konzultaci, kde se podíváme, jak se líčíte a zda je vše tak, jal bylo vysvětleno na kurzu. Případně dovysvětlit nejasné oblasti.

Pokud preferujete privátní přístup, je možno si kurz objednat v tzv. VIP formě. Znamená to, že se lektorka věnuje pouze Vám. Termín i čas lekce se také přizpůsobuje Vaši požadavkům. Lze přizpůsobit i obsah kurzu Vašim potřebám.

Trvání VIP makeup lekce je 4hod a cena 5 800 Kč. V případě zájmu kontaktujte studium@makeupinstitute.cz nebo 777244944

PŘIHLÁŠKA

Na kurz je možné přihlásit se vyplněním elektronické přihlášky

Přijetím elektronické přihlášky Vám bude ve vybraném kurzu místo rezervováno. Potvrzení o přijetí přihlášky Vám zašleme na uvedený email do 24hodin od zaslání přihlášky.

PLATBA KURZOVNÉHO

Společně s naším potvrzujícím e-mailem obdržíte veškeré informace ke kurzu a podklady k platbě včetně faktury. Splatnost faktury je 14 dní od zaslání přihlášky. Po přijetí Vaší platby je rezervace Vašeho místa potvrzena a potvrdíme ji na Váš email. Neuhrazením zálohové faktury, do doby splatnosti, se rezervace kurzu ruší.

MOŽNOSTI ÚHRADY KURZŮ

Pro zaplacení kurzů můžete využít tyto možnosti :

Bankovním převodem na náš účet : 2933554389/0800
Pro zahraniční platbu: IBAN:CZ3008000000002933554389 / SWIFT:GIBACZPX /banka: Česká Spořitelna

ZMĚNY VE VÝUCE A STORNO PODMÍNKY

V případě neuspořádání kurzu ze strany Make-Up Institute Prague z důvodů nepředvídatelné události, nemoci lektora či zásahu vyšší moci, bude kurz uspořádán v náhradním termínu nebo bude vráceno kurzovné v plné výši.

Pokud svoji účast na kurzu zrušíte nejméně 2 dny před zahájením kurzu, vrátíme Vám 85% z ceny uhrazené částky kurzovného. Záloha 15% je nevratná a slouží k pokrytí administrativních výdajů. Tuto zálohu je ale možné využít na některý z následujících termínů daného kurzu.

Při zrušení účasti ve lhůtě kratší než 2 dny před konáním nebo po zahájení kurzu se již kurzovné nevrací a propadá bez náhrady,

Nadcházející termíny:

OSOBNÍ MAKE-UP KURZ

V KOSTCE

OSOBNÍ MAKE-UP KURZ PŘIHLÁŠKA

Pokud máš jasno v tom, že chceš u nás absolvovat tento kurz, vyplň přihlášku a zvol si termín. Na základě odeslané přihlášky Tě bude kontaktovat náš tým ohledně bližších informací a obdržíš potvrzující email o rezervaci s podklady k platbě