MASTER PRO A-Z

Nejobsáhlejší rekvalifikační makeup kurz, kde se naučíš kompletně všechny styly a znalosti líčení pro svou budoucí kariéru makeup artisty

O KURZU

4týdenní studijní program má za cíl připravit Tě na nejrůznější make-up oblasti jako nepostradatelný beauty make-up, specifické svatební a společenské líčení, čistě avantgardní make-up, vlasový styling a líčení na módní přehlídky- runway makeup. V rámci kurzu zažiješ líčení módní na vlastní kůži! Objevíš efekty líčení přímo na focení a kameru. Provedeme tě všemi historickými směry a ikonickými looky. Naučíš se fashion a extreme makeup styly, které zdobí obálky světových časopisů! Zjistíš, které jsou „must have“ produkty světových vizážistů a jejich znalosti a triky. V průběhu kurzu si tyto důležité techniky, triky a vizuální cítění natrénuješ a začneš pracovat na svém osobitém stylu. Po celou dobu kurzu Tě tým našich vizážistů pečlivě pozoruje, aby Tě poté navedli na správnou cestu. Vše je sestaveno tak, aby si každý absolvent kurzu mohl zvolit specializaci, která ho nejvíce zajímá, a následně se jí s úspěchem profesionálně věnovat. Velmi jednoduché, nemyslíš? V kurzu se učíme, že vizážistika není jen o krásném nalíčení, ale i o celkovém servisu. Líčení je služba, která by měla být klientovi příjemná a na to velmi dbáme. Budoucí make-up artist je vzděláván i ohledně hygienických návyků, sebeprezentace, obchodních a marketingových dovedností tak, aby po absolvování kurzu byl schopen rozjet svou kariéru na 100%. Tento program je vytvořen pro přípravu studentů, kteří chtějí proniknout mezi špičku profesionálních vizážistů.

master-pro-pic-1
master-pro-pic-2
master-pro-pic-3
master-pro-pic-4

JAK TO PROBÍHÁ?

Studium je rozděleno do jednotlivých sekcí a týdnů. Každý týden se zdokonaluješ v technikách a postupně zvyšujeme nároky a hlavně tempo. Cílem kurzu je z tebe vychovat schopného a profesionálního makeup artistu ve všech směrech.

V prvním týdnu se naučíš základní techniky denního a večerního líčení. Jedeme od naprostého začátku, není třeba se ničeho bát, pokud jsi nikdy nelíčil/a. Pokud už máš nějaké zkušenosti, je to fajn, ale většinou přeučujeme špatně naučené techniky. Dbáme na výuku celkového servisu, hygienický zásad a dalších detailů, které velmi ovlivňují dojem z líčení.

V druhém týdnu pronikáš do svatebního líčení a celkově se detailně věnujeme ze začátku osobní klientele. Tedy aby absolvent zvládal základní pracovní nabídky jako je svatební líčení, plesový a party makeup, poradenství atd. Zaměříme se také na vlasový styling, který je nezbytný k poskytování celkového servisu.

V třetím týdnu ti dáme ochutnat i kreativnějších technik, budeš již znát práci s fotografem, kameramanem. Detailně probereme i historii líčení. Na své si přijde i téma Marketing nebo-li umět se po kurzu prodat a vědět, jak získat první klienty.

Čtvrtý týden je nejnáročnější. Nejen že vrcholí tvé kreativní vyžití, ale zažiješ i reálnou módní přehlídku, což je jeden z nezapomenutelných okamžiků kurzu. Velký důraz se klade na rychlost, preciznost. Zabrousíme i do kreativního extreme líčení. Tvoří se fotografie do Tvého portfolia a vše vrcholí posledním dnem, kdy je finální písemná a praktická zkouška. Své dílo obsahuje před porotou a hodnotí se i ústní projev, nejen technická zdatnost.

PRO KOHO JE KURZ URČEN?

pro naprosté začátečníky, kteří zatím nemají žádné zkušenosti s profesionálním vzděláním v oblasti vizážistických služeb

pro kosmetičky, kadeřníky, fotografy, stylisty, kteří chtějí nabídnout svým klientům komplexnější služby

Tento kurz splňuje požadavky rekvalifikace a je tedy možnost kurz proplatit skrze Úřad Práce. Více informací naleznete zde 

CO ZÍSKÁŠ BĚHEM STUDIA?

Kvalitní portfolio je základem úspěchu každého vizážisty, který se chce věnovat make-upu profesionálně. Portoflio představuje sérii fotografií, kterými se prezentuješ. Mělo by obsahovat to nejlepší a nejaktuálnější z toho, co umíš. Základem krásné fotografie je nejen perfektní make-up, ale zásadní je také výběr modelky, který koresponduje se stylem líčení, se stylingem a samozřejmostí je dokonalé nasvícení včetně retuše. Portfolio by mělo obsahovat všechny techniky a styly líčení, které ovládáš. Vytvoření portfolia, které bude důstojně reprezentovat tvoji práci je proto prvním krokem, jak se dostat k lépe placeným zakázkám a vytvářet si tak úspěšnou kariéru vizážisty. Pracujeme s těmi nejlepšími ve svém oboru, můžeš si tak být jistý/á, že výsledné fotografie kurzu se stanou třešinkou na tvém portfoliu

STUDIJNÍ PROGRAM

1+2 týden

1. týden

1. Den
HYGIENICKÉ & PŘÍPRAVNÉ TECHNIKY PŘEHLED ŠTĚTCŮ A PŘEDSTAVENÍ ZÁKLADNÍCH VIZÁŽISTICKÝCH POMŮCEK
2. Den
VÝBĚR A APLIKACE MAKE-UPU ZNALOST PRODUKTŮ (ŠTĚTCE, MATERIÁLY A JEJICH FUNKCE) KOREKCE OBLIČEJE & BRONZING
3. Den
DRUHY A APLIKACE TVÁŘENKY OBOČÍ, OČNÍ LINKY A STÍNOVÁNÍ, APLIKACE UMĚLÝCH ŘAS RTY, KOREKCE, RTĚNKA, LESK
4. Den
DENNÍ MAKE-UP VEČERNÍ MAKE-UP STYLY LÍČENÍ
5. Den
TRÉNINK KOUŘOVÉHO LÍČENÍ A OČNÍCH LINEK

2. týden

1. Den
ZÁKLADNÍ TECHNIKY SVATEBNÍ LÍČENÍ STYLY A TRENDY SVATEBNÍHO LÍČENÍ PODKLAD A TAJEMSTVÍ FIXAČNÍ TECHNIKY ZAHRANIČNÍ NEVĚSTA – PRÁCE S KLIENTELOU Z ASIE, ARABSKÉHO SVĚTA ATD.
2. Den
KOMUNIKACE S NEVĚSTOU A MARKETINGOVÉ TIPY NA ZÍSKÁNÍ KLIENTELY ZE SVATEBNÍHO PRŮMYSLU ÚPRAVA NEVĚSTY DO KAMERU A FOTOGRAFII NAVRHOVÁNÍ A PROVÁDĚNÍ LÍČENÍ PRO MODELING, FOTOGRAFII
3. Den
LÍČENÍ ZRALÉ PLETI POKROČILÉ TECHNIKY LÍČENÍ OČÍ A LINEK VYCHYTÁVKY NA FOCENÍ A SPOLEČENSKÉ AKCE
4. Den
PRINCIP LÍČENÍ NUDE A GLAMOUR MAKEUPU TVÁ ROLE VIZÁŽISTY V ATELIÉRU A VZTAH FOTOGRAF VS. VIZÁŽISTKA
5. Den
JAK ZÍSKAT PRVNÍ KLIENTY OBJEDNÁVÁNÍ PŘÍPRAVKŮ, PRACOVNÍHO MATERIÁLU PROVÁDĚNÍ VYÚČTOVÁNÍ SLUŽEB JAK ZÍSKAT PRVNÍ KLIENTY, MARKETING V KOSTCE OBJEDNÁVÁNÍ PŘÍPRAVKŮ, PRACOVNÍHO MATERIÁLU PROVÁDĚNÍ VYÚČTOVÁNÍ SLUŽEB

Co získáš během studia?

Kvalitní portfolio je základem úspěchu každého vizážisty, který se chce věnovat make-upu profesionálně. Portoflio představuje sérii fotografií, kterými se prezentuješ. Mělo by obsahovat to nejlepší a nejaktuálnější z toho, co umíš. Základem krásné fotografie je nejen perfektní make-up, ale zásadní je také výběr modelky, který koresponduje se stylem líčení, se stylingem a samozřejmostí je dokonalé nasvícení včetně retuše. Portfolio by mělo obsahovat všechny techniky a styly líčení, které ovládáš. Vytvoření portfolia, které bude důstojně reprezentovat tvoji práci je proto prvním krokem, jak se dostat k lépe placeným zakázkám a vytvářet si tak úspěšnou kariéru vizážisty. Pracujeme s těmi nejlepšími ve svém oboru, můžeš si tak být jistý/á, že výsledné fotografie kurzu se stanou třešinkou na tvém portfoliu. V ceně kurzu je také profesionální sada štětců, která ti po studiu zůstává.

PO ÚSPĚŠNÉM ABSOLVOVÁNÍ ZÍSKÁŠ 3 CERTIFIKÁTY

Certificate Make-Up Institute Prague, které Ti umožní se věnovat své vysněné profesi. Vydáváme jej v češtině a angličtině. Po praktické zkoušce získáš i Osvědčení o rekvalifikaci v oblasti Vizážistka na 80hodin. V ceně kurzu máš i možnost absolvovat náročný test k získaní celostátně uznávané Osvědčení o profesní kvalifikaci Vizážistka v rámci Národní kvalifikace, což je nejvýše dosažené vzdělání v oblasti makeupu tzv. profesní kvalifikace Vizážistka (69-035-M). Tento certifikát mohou udělovat pouze státem autorizovaná místa nebo osoby. A Make Up Institute Prague je v oboru vizážistika jedním z nich. Certifikát ti otevře dveře k možnému uplatnění nejen v České republice, ale v celé Evropě!

Q & A

  • dosažení věku 18 let
  • ukončená základní škola. Student dokládá nejvyšší dosažené vzdělání (základní, střední, vysoká škola) Podmínkou je minimálně ukončené základní vzdělání
  • každý student předkládá Potvrzení o tom, že jsi zdravý/á vykonávat profesi vizážisty
  • výuka je 20 pracovních dní od 9 do 17hod

Během 4 týdnů se setkáš s komplet DREAM TEAMEM Make-up Institute Prague. Tvoří jej nejlepší lektoři v oboru, profesionální vizážisté a fotografové s bohatou praxí, kteří patří ke špičkám české i zahraniční scény. Každý z nich je expertem na konkrétní oblast líčení, která je většinou i jeho doménou. Nejen, že mají talent, letité zkušenosti, ale současně dokáží svou výukou předat vše důležité s osobním přístupem ke každému studentovi. Jen v rámci studia MASTER PRO A-Z se setkáš se jmény jako Janka Letková, Sasha W. Isar, Filip Novák, Zuzana Buriánková atd.

Jelikož víme, že praxe je to nejcennější, každý absolvent má nárok na 40hodin tréninku technik zdarma dle výběru. Marketing kurz pro vizážisty je také zdarma, jelikož si uvědomujeme, jak zásadní je pro úspěšnou kariéru kombinace obchodních dovedností s marketingovým minimem, správných hygienických návyků a samozřejmě nezbytného talentu.

A pozor na všechny další pokročilé makeup kurz máš 10% slevu!

Jedinečností je práce na modelkách. Studenti našich kurzů se nelíčí navzájem, ale pracují na modelkách, které jsou zajištěny ze strany Institutu. Nechceme, abyste věnovaný čas strávili z poloviny jako modelky pro ostatní studenty. Proto jsou zajištěny modelky, vždycky však alespoň jednou líčení studenti vzájemně zažijí, jelikož v rámci studia je velmi obohacující zjistit, co to je být na druhé straně a zažít to,co zažívá líčená osoba. V kurzu se učíme, že vizážistika není jen o krásném nalíčení, ale i o celkovém servisu. Líčení je služba, která by měla být klientovi příjemná a na to velmi dbáme.

PŘIHLÁŠKA

Na všechny nabízené kurzy je možné přihlásit se vyplněním elektronické přihlášky

Přijetím elektronické přihlášky Vám bude ve vybraném kurzu místo rezervováno. Potvrzení o přijetí přihlášky Vám zašleme na uvedený email do 24hodin od zaslání přihlášky.

PLATBA KURZOVNÉHO

Společně s naším potvrzujícím e-mailem obdržíte veškeré informace ke kurzu a podklady k platbě včetně faktury. Splatnost faktury je 14 dní od zaslání přihlášky. Po přijetí Vaší platby je rezervace Vašeho místa potvrzena a potvrdíme ji na Váš email. Neuhrazením zálohové faktury, do doby splatnosti, se rezervace kurzu ruší.

MOŽNOSTI ÚHRADY KURZŮ

Pro zaplacení kurzů můžete využít tyto možnosti :

Bankovním převodem na náš účet : 2933554389/0800
Pro zahraniční platbu: IBAN:CZ3008000000002933554389 / SWIFT:GIBACZPX /banka: Česká Spořitelna

Úhradou v hotovosti v Make-Up Institute Prague, Korunní 52, Praha 2

Platební kartou v místě konání kurzu

Prostřednictvím Úřadu Práce v rámci Rekvalifikace (pro uchazeče vedených na ÚP)
Tato možnost platí pouze pro uchazeče kurzů: Rekvalifikační make-up kurz, Master Beauty a Master PRO A-Z.Více informací získáte zde http://www.makeupinstitute.cz/rekvalifikace/

ZMĚNY VE VÝUCE A STORNO PODMÍNKY

V případě neuspořádání kurzu ze strany Make-Up Institute Prague z důvodů nepředvídatelné události, nemoci lektora či zásahu vyšší moci, bude kurz uspořádán v náhradním termínu nebo bude vráceno kurzovné v plné výši.

Pokud svoji účast na kurzu zrušíte nejméně 2 dny před zahájením kurzu, vrátíme Vám 85% z ceny uhrazené částky kurzovného. Záloha 15% je nevratná a slouží k pokrytí administrativních výdajů. Tuto zálohu je ale možné využít na některý z následujících termínů daného kurzu.

Při zrušení účasti ve lhůtě kratší než 2 dny před konáním nebo po zahájení kurzu se již kurzovné nevrací a propadá bez náhrady,

Nadcházející termíny:

MASTER PRO A-Z

V KOSTCE

Master Pro A-Z Přihláška

Pokud máš jasno v tom, že chceš u nás absolvovat tento kurz, vyplň přihlášku a zvol si termín. Na základě odeslané přihlášky Tě bude kontaktovat náš tým ohledně bližších informací a obdržíš potvrzující email o rezervaci s podklady k platbě