MARKETING PRO VIZÁŽISTY

Nauč se svoji makeup kariéru „uchopit“. Jak si stanovit jasný cíl a uvědomit si, kam chceš směřovat a jak postupovat. Podnikatelské minimum v praxi!

O KURZU

Pokud čteš tyto řádky, máš možná úspěšné studium v oboru vizážista za sebou! Jsme rádi, pokud jsme ti k tomu dopomohli a blahopřejeme.
Jenže na každém novém začátku vyvstávají otázky typu: Co bude dál? Jaká je šance, že se prosadím v tom, co opravdu chci dělat? Jak si mám vybudovat jméno? Jak se starat o své sociální sítě? Jak na vizitky? Jak s někým navázat spolupráci? Najít odpovědi na všudypřítomné otázky můžeš právě v tomto kurzu Marketingu. Kromě toho získáš prezentační schopnosti a sebedůvěru, která velmi často stojí za celým úspěchem.
To vše bude strategicky v kurzu rozebráno, jak z hlediska obecných zásad marketingu, tak i konkrétně pro oblast sebepropagace v oboru vizážistiky.

JAK TO PROBÍHÁ?

 Kurz je veden formou přednášky, která se rozdělena do několik bloků od založení si živnosti, účetní zákldy, stragie a plánování, sestavení ceníku, práce se sociálními sítěmi, komunikace s klienty atd.

PRO KOHO JE KURZ URČEN?

Pro všechny. kteří se ve své kariéře chtějí posunout dále.

Absolvent Institutu má tento kurz zdarma a může jej navštívit kolikrát si bude přát

STUDIJNÍ PROGRAM

Obecné zásady marketngu
Umění prosadit se
Strategie a plánování
Web, vizitky, komunikace s klientem
Sociální sítě
Tipy a triky z praxe
Kdo tě kurzem provede?

Markéta Davidovich – majitelka a ředitelka MAKE-UP INSTITUTE PRAGUE. Institut se řadí mezi přední makeup školy s evropským renomé. V beauty průmyslu se Markéta pohybuje již 15let. Vystudovala marketing, mezinárodní vztahy a PR v Česku a nejvíce ji ovlivnilo studium v Londýně na London College of International Studies. Za svou kariéru se věnovala nejen marketingovým strategiím, ale i pořádání eventů, módních přehlídek atd. Markétě „prošlo rukama“ již mnoho talentovaných absolventů a současných makeup artistů a dokáže tak maximálně zhodnotit potenciál každého vizážisty.

Co si odneseš?

Elán, znalosti a nápady pro marketingovou strategii ke své profesi

Q & A

Nic nepotřebuješ, vše je zajištěno z naší strany. Budeš pracovat v plně vybavených učebnách. Rádi ti zapůjčíme profesionální sada štětců a makeup kit. Za celou dobu školení za produkty zodpovídáš. Kit je sestaven z prémiových profesionálních makeup značek jako je KRYOLAN, MAKE-UP FOR EVER apod- Pokud preferujete pracovat. se svými, není problém, vem s sebou svůj kit.

Jako absolvent máš možnost studovat dále. Jelikož si uvědomujeme, že bez správného proma by to nešlo, máš u nás nárok na Marketing kurz pro vizážisty zdarma. Vypisujeme každý měsíc termín a už teď se na tebe těšíme. Jako absolvent máš dále 10% slevu na další kurzy, které se rozhodneš u nás studovat

Pro každého studenta pokročilých kurzů zajišťujeme modelku Máš tak možnost věnovat se trénování. ne na úkor vzájemného modelkování, což se děje běžně u konkurenčních kurzů. U nás máš vše v bavlnce a nachystáno

Jako absolvent jsi automaticky zařazen do naší databáze v rámci vizážistické agentury. Agentura zajišťuje pracovní zakázky, pohovory, zprostředkování jednorázové i dlouhodobé spolupráce po celé ČR i v zahraničí

PŘIHLÁŠKA

Na všechny nabízené kurzy je možné přihlásit se vyplněním elektronické přihlášky

Přijetím elektronické přihlášky Vám bude ve vybraném kurzu místo rezervováno. Potvrzení o přijetí přihlášky Vám zašleme na uvedený email do 24hodin od zaslání přihlášky.

PLATBA KURZOVNÉHO

Společně s naším potvrzujícím e-mailem obdržíte veškeré informace ke kurzu a podklady k platbě včetně faktury. Splatnost faktury je 14 dní od zaslání přihlášky. Po přijetí Vaší platby je rezervace Vašeho místa potvrzena a potvrdíme ji na Váš email. Neuhrazením zálohové faktury, do doby splatnosti, se rezervace kurzu ruší.

MOŽNOSTI ÚHRADY KURZŮ

Pro zaplacení kurzů můžete využít tyto možnosti :

Bankovním převodem na náš účet : 2933554389/0800
Pro zahraniční platbu: IBAN:CZ3008000000002933554389 / SWIFT:GIBACZPX /banka: Česká Spořitelna

Úhradou v hotovosti v Make-Up Institute Prague, Korunní 52, Praha 2

Platební kartou v místě konání kurzu

Prostřednictvím Úřadu Práce v rámci Rekvalifikace (pro uchazeče vedených na ÚP)
Tato možnost platí pouze pro uchazeče kurzů: Rekvalifikační make-up kurz, Master Beauty a Master PRO A-Z.Více informací získáte zde http://www.makeupinstitute.cz/rekvalifikace/

ZMĚNY VE VÝUCE A STORNO PODMÍNKY

V případě neuspořádání kurzu ze strany Make-Up Institute Prague z důvodů nepředvídatelné události, nemoci lektora či zásahu vyšší moci, bude kurz uspořádán v náhradním termínu nebo bude vráceno kurzovné v plné výši.

Pokud svoji účast na kurzu zrušíte nejméně 2 dny před zahájením kurzu, vrátíme Vám 85% z ceny uhrazené částky kurzovného. Záloha 15% je nevratná a slouží k pokrytí administrativních výdajů. Tuto zálohu je ale možné využít na některý z následujících termínů daného kurzu.

Při zrušení účasti ve lhůtě kratší než 2 dny před konáním nebo po zahájení kurzu se již kurzovné nevrací a propadá bez náhrady,

4hod

zdarma.

Kurz je určen pouze pro absolventy MUIP

Pokročilé

Nadcházející kurzy:

MARKETING

V KOSTCE

MARKETING PŘIHLÁŠKA

Pokud máš jasno v tom, že chceš u nás absolvovat tento kurz, vyplň přihlášku a zvol si termín. Na základě odeslané přihlášky Tě bude kontaktovat náš tým ohledně bližších informací a obdržíš potvrzující email o rezervaci s podklady k platbě