MAsterclass s MARGITOU

Chceš se posunout dál ve své make-up tvorbě?  Máš ideální příležitost učit se od jedné z nejuznávanějších mua na naší scéně. Margita Skřenková patří mezi top, líčí hvězdy, topmodelky a vede velké projekty. Přijď na její unikátní MASTERCLASS!

O KURZU

Kurz pro náročné. Téma kurzu je foto / televizní makeup. Hlavní rozdíly mezi foto makeupem a tv makeupem. Margita vede již několik let úspěšný televizní projekt Tvoje Tvář má známý hlas, Superstar. Pronikni do tajů jejího umění, time managementu, atd. Obstál/a by jsi v týmu Margity? Zkus si pracovat pod vedením této mega mua. Individuální přístup zaručen. 

BAN 05
BAN 03
BAN 06
BAN 02

JAK TO PROBÍHÁ?

Tento kurz je hlavně o praxi. Margita zjistí, co v tobě je. Formou různých zadání z témat fotomakeup a tv make-upu tě protáhne celým spektrem. 

V první částí své masterclass s Vámi podělí o tajné triky, na modelce předvede své vychytávky. Nechá vás nakouknout do svého makeup kitu a technik a postupů. V další části se věnuje každému individuálně. Ve skupině je max 8 studentů.

PRO KOHO JE KURZ URČEN?

Pro všechny makeup artisty, kteří se chtějí posunou dále. Pokročilý, náročný kurz

Vítání jsou pokročilí make-up artisté

STUDIJNÍ PROGRAM

fascinující techniky tv make-upu
hlavní rozdíly mezi tv a foto makeupem
time set up & organizace práce
produktové typy & must have do makeup kitu
feedback na tvou práci
Kdo tě kurzem provede?

MARGITA SKŘENKOVÁ –  Řadí se mezi nejkreativnější a nejodvážnější makeup artisty na českém trhu. Úžasná osobnost s obrovskou praxí. Líčení se věnuje již více než 20 let. Pracuje pro významné reklamní a fotografické produkce v tuzemsku i zahraničí. Její díla se pravidelně objevují na stránkách předních lifestylových časopisů, pracuje s topmodelkami a celebritami. 

Co si odneseš?

Certificate Make-Up Institute Prague o absolvování kurzu 

Q & A

Nic nepotřebuješ, vše je zajištěno z naší strany. Budeš pracovat v plně vybavených učebnách. V kurzu se pracuje na modelkách, které zajišťujeme

Jako absolvent máš možnost studovat dále. Jelikož si uvědomujeme, že bez správného proma by to nešlo, máš u nás nárok na Marketing kurz pro vizážisty zdarma. Vypisujeme každý měsíc termín a už teď se na tebe těšíme. Jako absolvent máš dále 10% slevu na další kurzy, které se rozhodneš u nás studovat

Jako absolvent jsi automaticky zařazen do naší databáze v rámci vizážistické agentury. Agentura zajišťuje pracovní zakázky, pohovory, zprostředkování jednorázové i dlouhodobé spolupráce po celé ČR i v zahraničí

PŘIHLÁŠKA

Na všechny nabízené kurzy je možné přihlásit se vyplněním elektronické přihlášky

Přijetím elektronické přihlášky Vám bude ve vybraném kurzu místo rezervováno. Potvrzení o přijetí přihlášky Vám zašleme na uvedený email do 24hodin od zaslání přihlášky.

PLATBA KURZOVNÉHO

Společně s naším potvrzujícím e-mailem obdržíte veškeré informace ke kurzu a podklady k platbě včetně faktury. Splatnost faktury je 14 dní od zaslání přihlášky. Po přijetí Vaší platby je rezervace Vašeho místa potvrzena a potvrdíme ji na Váš email. Neuhrazením zálohové faktury, do doby splatnosti, se rezervace kurzu ruší.

MOŽNOSTI ÚHRADY KURZŮ

Pro zaplacení kurzů můžete využít tyto možnosti :

Bankovním převodem na náš účet : 2933554389/0800
Pro zahraniční platbu: IBAN:CZ3008000000002933554389 / SWIFT:GIBACZPX /banka: Česká Spořitelna

Úhradou v hotovosti v Make-Up Institute Prague, Korunní 52, Praha 2

Platební kartou v místě konání kurzu

Prostřednictvím Úřadu Práce v rámci Rekvalifikace (pro uchazeče vedených na ÚP)
Tato možnost platí pouze pro uchazeče kurzů: Rekvalifikační make-up kurz, Master Beauty a Master PRO A-Z.Více informací získáte zde http://www.makeupinstitute.cz/rekvalifikace/

ZMĚNY VE VÝUCE A STORNO PODMÍNKY

V případě neuspořádání kurzu ze strany Make-Up Institute Prague z důvodů nepředvídatelné události, nemoci lektora či zásahu vyšší moci, bude kurz uspořádán v náhradním termínu nebo bude vráceno kurzovné v plné výši.

Pokud svoji účast na kurzu zrušíte nejméně 2 dny před zahájením kurzu, vrátíme Vám 85% z ceny uhrazené částky kurzovného. Záloha 15% je nevratná a slouží k pokrytí administrativních výdajů. Tuto zálohu je ale možné využít na některý z následujících termínů daného kurzu.

Při zrušení účasti ve lhůtě kratší než 2 dny před konáním nebo po zahájení kurzu se již kurzovné nevrací a propadá bez náhrady,

1den | 6hod

5,600 Kč

Pokročilé

Nadcházející termíny:

Masterclass s Margitou

V KOSTCE

MASTERCLASS PŘIHLÁŠKA

Pokud máš jasno v tom, že chceš u nás absolvovat tento kurz, vyplň přihlášku a zvol si termín. Na základě odeslané přihlášky Tě bude kontaktovat náš tým ohledně bližších informací a obdržíš potvrzující email o rezervaci s podklady k platbě