FOTO MAKEUP KURZ

Nauč se kouzla make-upu na kameru. Od lesklého, matujícího líčení až po glamour styl a mokrý efekt.

O KURZU

Ideální kurz pro začátek Tvé kariéry ve foto průmyslu. V kurzu se naučíš nejen jak na technické požadavky při focení, ale prozradíme i „nepsaná pravidla“ této branže. Jak fungovat se začínající fotografy ala TFP až po top focení pro přední klienty. Zaměříme se na líčení běžné klientely i modelek od nude až po glamour styl. Nebudou chybět i barevné varianty líčení. 

PHOTO PIC 01
PHOTO PIC 02
PHOTO PIC 03
PHOTO PIC 04

JAK TO PROBÍHÁ?

Na začátku je teorie, kdy si vysvětlíme techniky a nepsaná pravidla foto make-upu a této branže. Poté následuje demonstrace líčení na modelce. Ukážeme si vše od přípravy pleti, přes nude makeup až po efektní foto makeup. V odpolední části se trénuje na modelkách pod vedením lektora. 

PRO KOHO JE KURZ URČEN?

Všem, kteří chtějí umět líčit na kameru. Je důležité, aby jsi zvládal/a bez problému základní make-up a korekci obličeje, vše ostatní tě naučíme.

Doporučujeme zejména čerstvým absolventům BASIC Make-Up kurzu jako skvělé doplnění
vědomostí a rozšíření portfolia.

STUDIJNÍ PROGRAM

technika líčení na kameru interiér vs. lokace
dokonalost "nahého líčení = nude makeup"
výraznější prvky od stínování kontur, očí atd
práce s fotografem ( postprodukce)
PR & marketingové tipy na start
Kdo tě kurzem provede?

Úžasní a zkušení vizážisté s mnohaletou praxí. Lektorka Ti sdělí nejen technické požadavky na dané líčení, ale také Ti prozradí nepsaná pravidla této branže a tzv. „tipy k nezaplacení“.

Co si odneseš?

Nikdo neodchází s prázdnou, každý absolvent získá Certifikát našeho Institutu o absolvování kurzu 

Q & A

S sebou na kurz nic nepotřebuješ, vše je zajištěno z naší strany. Půjčíme ti komplet vybavení a modelky jsou zajištěny z naší strany

Jako absolvent máš možnost studovat dále. Jelikož si uvědomujeme, že bez správného proma by to nešlo, máš u nás nárok na Marketing kurz pro vizážisty zdarma.  Jako absolvent máš dále 10% slevu na další kurzy, které se rozhodneš u nás studovat

PŘIHLÁŠKA

Na všechny nabízené kurzy je možné přihlásit se vyplněním elektronické přihlášky

Přijetím elektronické přihlášky Vám bude ve vybraném kurzu místo rezervováno. Potvrzení o přijetí přihlášky Vám zašleme na uvedený email do 24hodin od zaslání přihlášky.

PLATBA KURZOVNÉHO

Společně s naším potvrzujícím e-mailem obdržíte veškeré informace ke kurzu a podklady k platbě včetně faktury. Splatnost faktury je 14 dní od zaslání přihlášky. Po přijetí Vaší platby je rezervace Vašeho místa potvrzena a potvrdíme ji na Váš email. Neuhrazením zálohové faktury, do doby splatnosti, se rezervace kurzu ruší.

MOŽNOSTI ÚHRADY KURZŮ

Pro zaplacení kurzů můžete využít tyto možnosti :

Bankovním převodem na náš účet : 2933554389/0800
Pro zahraniční platbu: IBAN:CZ3008000000002933554389 / SWIFT:GIBACZPX /banka: Česká Spořitelna

ZMĚNY VE VÝUCE A STORNO PODMÍNKY

V případě neuspořádání kurzu ze strany Make-Up Institute Prague z důvodů nepředvídatelné události, nemoci lektora či zásahu vyšší moci, bude kurz uspořádán v náhradním termínu nebo bude vráceno kurzovné v plné výši.

Pokud svoji účast na kurzu zrušíte nejméně 2 dny před zahájením kurzu, vrátíme Vám 85% z ceny uhrazené částky kurzovného. Záloha 15% je nevratná a slouží k pokrytí administrativních výdajů. Tuto zálohu je ale možné využít na některý z následujících termínů daného kurzu.

Při zrušení účasti ve lhůtě kratší než 2 dny před konáním nebo po zahájení kurzu se již kurzovné nevrací a propadá bez náhrady,

Nadcházející termíny:

FOTO MAKEUP KURZ

V KOSTCE

FOTO MAKEUP KURZ PŘIHLÁŠKA

Pokud máš jasno v tom, že chceš u nás absolvovat tento kurz, vyplň přihlášku a zvol si termín. Na základě odeslané přihlášky Tě bude kontaktovat náš tým ohledně bližších informací a obdržíš potvrzující email o rezervaci s podklady k platbě