FOTO MAKEUP KURZ ONLINE

Nauč se kouzla make-upu na kameru. Od lesklého, matujícího líčení až po glamour styl a mokrý efekt.

O KURZU

Ideální kurz pro začátek Tvé kariéry ve foto průmyslu. V kurzu se naučíš nejen jak na technické požadavky při focení, ale prozradíme i „nepsaná pravidla“ této branže. Jak fungovat se začínající fotografy ala TFP až po top focení pro přední klienty. Zaměříme se na líčení běžné klientely i modelek od nude až po glamour styl. Nebudou chybět i barevné varianty líčení. Nově je tento kurz ONLINE!

PHOTO PIC 01
PHOTO PIC 02
PHOTO PIC 03
PHOTO PIC 04

JAK TO PROBÍHÁ?

Kurz proběhne 30.4. od 17.30 do 20.30hod. Důraz je věnován na teorii, na nepsaná pravidla v branži, marketingové tipy a nechybí demonstrace líčení na modelce.  Součástí kurzu je i přednáška fotografa, který ti prozradí, co fotografové čekají od vizážisty a jaká by měla být tvá role, aby jsi se pro každého fotografa stala vysněnou vizážistkou. Součástí kurzu jsou studijní materiály v pdf formě a Certifikát o absolvování. Po kurzu probíhá hromadné diskuse online, kde lektorka Vilma Baum odpovídá na otázky.

PRO KOHO JE KURZ URČEN?

Všem, kteří chtějí umět líčit na kameru. Je důležité, aby jsi zvládal/a bez problému základní make-up a korekci obličeje, vše ostatní tě naučíme.

Doporučujeme zejména čerstvým absolventům BASIC Make-Up kurzu jako skvělé doplnění
vědomostí a rozšíření portfolia.

STUDIJNÍ PROGRAM

technika líčení na kameru interiér vs. lokace
dokonalost "nahého líčení = nude makeup"
výraznější prvky od stínování kontur, očí atd
práce s fotografem ( postprodukce)
PR & marketingové tipy na start
Kdo tě kurzem provede?

Úžasná VILMA BAUM,  zkušená vizážistka s mnohaletou praxí. Lektorka Ti sdělí nejen technické požadavky na dané líčení, ale také Ti prozradí nepsaná pravidla této branže a tzv. „tipy k nezaplacení“.

Co si odneseš?

Nikdo neodchází s prázdnou, každý absolvent získá Certifikát našeho Institutu o absolvování kurzu 

Q & A

Před kurzem ti pošleme technické informace ke kurzu ( jak se připojit a jak to funguje. Vše je snadné, ničeho se neboj). Dále zašleme studijní podklady, aby jsi mohla snadno sledovat teoretickou přednášku. Po kurzu nám můžeš poslat svoji práci na modelce ( vyfocené nebo natočené) a lektorka se k tomu vyjádří, abys měl/a feedback ke své práci.  

Jako absolvent máš možnost studovat dále. Jelikož si uvědomujeme, že bez správného proma by to nešlo, máš u nás nárok na Marketing kurz pro vizážisty zdarma.  Jako absolvent máš dále 10% slevu na další kurzy, které se rozhodneš u nás studovat

PŘIHLÁŠKA

Na všechny nabízené kurzy je možné přihlásit se vyplněním elektronické přihlášky

Přijetím elektronické přihlášky Vám bude ve vybraném kurzu místo rezervováno. Potvrzení o přijetí přihlášky Vám zašleme na uvedený email do 24hodin od zaslání přihlášky.

PLATBA KURZOVNÉHO

Společně s naším potvrzujícím e-mailem obdržíte veškeré informace ke kurzu a podklady k platbě včetně faktury. Splatnost faktury je 14 dní od zaslání přihlášky. Po přijetí Vaší platby je rezervace Vašeho místa potvrzena a potvrdíme ji na Váš email. Neuhrazením zálohové faktury, do doby splatnosti, se rezervace kurzu ruší.

MOŽNOSTI ÚHRADY KURZŮ

Pro zaplacení kurzů můžete využít tyto možnosti :

Bankovním převodem na náš účet : 2933554389/0800
Pro zahraniční platbu: IBAN:CZ3008000000002933554389 / SWIFT:GIBACZPX /banka: Česká Spořitelna

ZMĚNY VE VÝUCE A STORNO PODMÍNKY

V případě neuspořádání kurzu ze strany Make-Up Institute Prague z důvodů nepředvídatelné události, nemoci lektora či zásahu vyšší moci, bude kurz uspořádán v náhradním termínu nebo bude vráceno kurzovné v plné výši.

Pokud svoji účast na kurzu zrušíte nejméně 2 dny před zahájením kurzu, vrátíme Vám 85% z ceny uhrazené částky kurzovného. Záloha 15% je nevratná a slouží k pokrytí administrativních výdajů. Tuto zálohu je ale možné využít na některý z následujících termínů daného kurzu.

Při zrušení účasti ve lhůtě kratší než 2 dny před konáním nebo po zahájení kurzu se již kurzovné nevrací a propadá bez náhrady,

Nadcházející termíny:

FOTO MAKEUP KURZ

V KOSTCE

FOTO MAKEUP KURZ PŘIHLÁŠKA

Pokud máš jasno v tom, že chceš u nás absolvovat tento kurz, vyplň přihlášku a zvol si termín. Na základě odeslané přihlášky Tě bude kontaktovat náš tým ohledně bližších informací a obdržíš potvrzující email o rezervaci s podklady k platbě