EXTREME MAKEUP

Kurz je výzvou pro všechny kreativce, kteří chtějí překonat své hranice.

O KURZU

Extreme make-up kurz tě provede světem efektů a vychytávek, díky nimž vytvoříte neuvěřitelné práce. Naučíš se experimentovat s materiály, barvami a doplňky. Po absolvování Extreme make-up kurzu už nikdy nebude tvůj make-up tím, čím byl předtím….

EXTREME pic 01
EXTREME pic 02
EXTREME pic 03
EXTREME pic 04

JAK TO PROBÍHÁ?

První den se věnuje lektor detailnímu vysvětlení technik a jejich tréninku. Studenti pracují na modelkách ve dvojicích, aby si nacvičili jednotlivé kroky. Tedy netvoří se ještě velké makeupy, teprve se na ně chystáte. Trénuje se stínování pigmentů, práce s krémovými a vodou ředitelnými barvami, práce s Mastixem a lepení jednotlivých komponentů.
Druhý den je mega tvořivý. V první části dne dostaneš volnou ruku na vytvoření kompletního díla. Druhý look je veden lektorem a následně focen do portoflia.

PRO KOHO JE KURZ URČEN?

určen pro profesionální vizážisty, kteří se chtějí posunout od klasického líčení a rozvinout svou kreativitu. U studentů se předpokládá, že ovládají základní techniky aplikace make-upu.

vhodné i pro absolventy základních kurzů jako je BASIC PRO nebo MASTER BEAUTY

STUDIJNÍ PROGRAM

1. den

Teorie barev, co je a není extreme makeup
Práce s barvami, pigmenty, vrstvení produktů
Krémové a vodou ředitelné barvy
práce s Mastixem
geometrie v obličeji

2. den

moodboard konzultace s lektorem
vytvoření looku dle návrhu studenta
vytvoření looku dle zadání lektora
práce s fotografem a vytvoření práce do portoflia
Kdo tě kurzem provede?

Kreativní lektor/ka z našeho týmu

Co si odneseš?

Certifikát o absolvování kurzu a fotografii, která neuvěřitelně zvýší úroveň Tvého portfolia

Play Video

Q & A

Nic nepotřebuješ, vše je zajištěno z naší strany. Budeš pracovat v plně vybavených učebnách. Rádi ti zapůjčíme profesionální sada štětců a makeup kit. Za celou dobu školení za produkty zodpovídáš. Kit je sestaven z prémiových profesionálních makeup značek jako je KRYOLAN, MAKE-UP FOR EVER apod- Pokud preferujete pracovat. se svými, není problém, vem s sebou svůj kit.

Jako absolvent máš možnost studovat dále. Jelikož si uvědomujeme, že bez správného proma by to nešlo, máš u nás nárok na Marketing kurz pro vizážisty zdarma. Vypisujeme každý měsíc termín a už teď se na tebe těšíme. Jako absolvent máš dále 10% slevu na další kurzy, které se rozhodneš u nás studovat

Pro každého studenta pokročilých kurzů zajišťujeme modelku Máš tak možnost věnovat se trénování. ne na úkor vzájemného modelkování, což se děje běžně u konkurenčních kurzů. U nás máš vše v bavlnce a nachystáno

Jako absolvent jsi automaticky zařazen do naší databáze v rámci vizážistické agentury. Agentura zajišťuje pracovní zakázky, pohovory, zprostředkování jednorázové i dlouhodobé spolupráce po celé ČR i v zahraničí

PŘIHLÁŠKA

Na všechny nabízené kurzy je možné přihlásit se vyplněním elektronické přihlášky

Přijetím elektronické přihlášky Vám bude ve vybraném kurzu místo rezervováno. Potvrzení o přijetí přihlášky Vám zašleme na uvedený email do 24hodin od zaslání přihlášky.

PLATBA KURZOVNÉHO

Společně s naším potvrzujícím e-mailem obdržíte veškeré informace ke kurzu a podklady k platbě včetně faktury. Splatnost faktury je 14 dní od zaslání přihlášky. Po přijetí Vaší platby je rezervace Vašeho místa potvrzena a potvrdíme ji na Váš email. Neuhrazením zálohové faktury, do doby splatnosti, se rezervace kurzu ruší.

MOŽNOSTI ÚHRADY KURZŮ

Pro zaplacení kurzů můžete využít tyto možnosti :

Bankovním převodem na náš účet : 2933554389/0800
Pro zahraniční platbu: IBAN:CZ3008000000002933554389 / SWIFT:GIBACZPX /banka: Česká Spořitelna

Úhradou v hotovosti v Make-Up Institute Prague, Korunní 52, Praha 2

Platební kartou v místě konání kurzu

Prostřednictvím Úřadu Práce v rámci Rekvalifikace (pro uchazeče vedených na ÚP)
Tato možnost platí pouze pro uchazeče kurzů: Rekvalifikační make-up kurz, Master Beauty a Master PRO A-Z.Více informací získáte zde http://www.makeupinstitute.cz/rekvalifikace/

ZMĚNY VE VÝUCE A STORNO PODMÍNKY

V případě neuspořádání kurzu ze strany Make-Up Institute Prague z důvodů nepředvídatelné události, nemoci lektora či zásahu vyšší moci, bude kurz uspořádán v náhradním termínu nebo bude vráceno kurzovné v plné výši.

Pokud svoji účast na kurzu zrušíte nejméně 2 dny před zahájením kurzu, vrátíme Vám 85% z ceny uhrazené částky kurzovného. Záloha 15% je nevratná a slouží k pokrytí administrativních výdajů. Tuto zálohu je ale možné využít na některý z následujících termínů daného kurzu.

Při zrušení účasti ve lhůtě kratší než 2 dny před konáním nebo po zahájení kurzu se již kurzovné nevrací a propadá bez náhrady,

Nadcházející termíny:

EXTREME MAKEUP

V KOSTCE

EXTREME PŘIHLÁŠKA

Pokud máš jasno v tom, že chceš u nás absolvovat tento kurz, vyplň přihlášku a zvol si termín. Na základě odeslané přihlášky Tě bude kontaktovat náš tým ohledně bližších informací a obdržíš potvrzující email o rezervaci s podklady k platbě