Svatební makeup kurz ONLINE

Zdokonal se ve svatebním líčení dle aktuálních trendů ONLINE! 

O KURZU

Techniky svatebního líčení jsou nejpopulárnější formou studia pro pokročilé makeup artisty. Zdokonal se v aktuálních trendech 2021, připrav se dokonale na své nevěsty. Jak se změnil přístup a hygienické podmínky v rámci COVID době? To vše a mnohem více v aktuálním ONLINE SVATEBNÍM MAKEUP KURZU pod vedením svatební makeup guru Simony Bártové. V ceně jsou studijní podklady i zpětná vazba na tvé líčení. Těšit se můžeš na jedinečnou přednášku formou live stream ( živého přenosu) s detailní ukázkou na modelce. Získáš také slevu na doporučené produkty na svatební líčení. Součástí je Certifikát o absolvování.

 

JAK TO PROBÍHÁ?

Po vyplnění přihlášky Ti přijde email s informacemi a připojení se do online rozhraní, kde se můžeš na kurz podívat kdykoliv budeš chtít. Pokud se jedná o první tvůj kurz touto online formou, ničeho se neboj. Dostaneš kompletní instrukce,  jak to celé probíhá a jak si kurz maximálně užít.

Jedná se o záznam, kde lektorka přednáší a reaguje na dotazy. Následuje detailní ukázka na modelce. Vše dokonale nasvíceno, ozvučeno, ať máš dokonalý zážitek a přínos. V rámci kurzu získáš poznámky ke stažení v pdf formě a Certifikát o absolvování. Po kurzu máš možnost zaslat lektorce foto nebo video tvé práce a získat rady a doporučení přímo k tvé práci.

PRO KOHO JE KURZ URČEN?

Pro všechny vizážistky, kteří se ve svém makeup vývoji chtějí posunout dále

Vhodné i pro kosmetičky, kadeřnice či samouky v make-upu, kteří si uvědomují nezbytnost technických rad a doporučení

STUDIJNÍ PROGRAM

Příprava pleti a hygienická pravidla
Typy nevěst a průběh svatby včetně zkoušky
Fixační techniky líčení, produktové tipy
Detailní stínování očí, oční linky, dlouhodržící rtěnky
Rychlost v aplikaci a trendy 2021
Marketingové tipy
Kdo tě kurzem provede?

SIMONA BÁRTOVÁ je jednou z našich nejoblíbenějších svatebních vizážistek. Zároveň je velmi oblíbenou lektorkou Make-Up Institute Prague. Osobní klientele a nevěstám se věnuje už přes 17 let a líčí průměrně 80 svateb ročně.

Co si odneseš?

Tipy a triky svatebního líčení.  Hygienická pravidla a chování vůči klientce v COVID době. Poznámky v pdf a Certifikát o absolvování kurzu.

Q & A

Je vhodné připravit si počítač / notebook, dobré připojení, klid na lekci, poznámkový blok, pero a mít před sebou vytištěné studijní podklady, které Ti zašleme před konáním. Kurz trvá celkem 1,5hod. Skládá se z teorie a ukázky na modelce. Po kurzu máš možnost poslat nafocenou svoji práci a lektorka se ti vyjádří k chybám .

Jako absolvent máš možnost studovat dále. Jelikož si uvědomujeme, že bez správného proma by to nešlo, máš u nás nárok na Marketing kurz pro vizážisty ONLINE zdarma.

Zároveň získáš nárok na extra slevu na produkty zmíněné v rámci kurzu. Produkty jsou doporučované zejména na svatební líčení a lze zakoupit na našem e-shopu www.makeupbrands.cz

Kurz probíhá online formou

SVATEBNÍ MAKEUP KURZ ONLINE

V KOSTCE

SVATEBNÍ MAKEUP KURZ ONLINE PŘIHLÁŠKA

Pokud máš jasno v tom, že chceš u nás absolvovat tento kurz, vyplň přihlášku a zvol si termín. Na základě odeslané přihlášky Tě bude kontaktovat náš tým ohledně bližších informací a obdržíš potvrzující email o rezervaci s podklady k platbě