SKINCARE

Speciální kurz pro všechny, které zajímá péče o pleť do hloubky. Studijní program jsme připravili s kosmetickou odbornicí a autorkou kosmetického bestselleru Kosmetická džungle, Ivou Hynkovou, která je také lektorkou kurzu.

O KURZU

Pokud prahnete po ucelených informacích ohledně péče o pleť, kosmetických přípravcích a jasně vysvětlených zákonitostech pleti, tento kurz Vám dá odpověď. Kurz vede úžasná Iva Hynková, přední kosmetická odbornice. Přednáška o problematice pleti, správných postupech, kosmetických mýtech a kontroverzních tématech. 

Young,Woman,Wipes,Her,Face,With,A,Cotton,Swab.,Close-up.
Close,Up,Of,The,Face,Of,A,Beautiful,Girl,With

JAK TO PROBÍHÁ?

Kurz probíhá formou přednášky. Lektorka se dotýká základů v péči o pleť do hloubky, řeší se problematická témata. Součástí je i praktická ukázka na modelce, kde si detailně vysvětlíme správné kroky v odličování a nanášení a zapracovaní jednotlivých vrstev. 

Jedná se o interaktivní formu lektorování. Kurz byl speciální připraven pro make-up artisty, ale vítáni jsou všichni, které zajímá péče o pleť o hloubky. Cílem kurz je, abyste dokázaly profesionálně zhodnotit stav pleti klientky a poradit jí s vhodnou péčí a vědět, jak si sama připravit pleť klientky.

STUDIJNÍ PROGRAM

Proč pečovat o pleť & anatomie
Stavy pleti a denní rutina v péči
Kosmetické přístroje
Minimalismus v kosmetických produktech
Kosmetické mýty
Step & Step v péči o pleť klientek
Typy pro makeup artisty do praxe

Certifikát o absolvování

Z kurzu si odnesete plno nových a hodnotných informací. Každý absolvent získá Certifikace Make-Up Institute Prague.

Q & A

Iva Hynková – kosmetická odbornice s 15letou praxí. Za svou kariéru se věnovala vizážistice, péči o klienty v salonu, působila plno let jako školitelka pro přední kosmetické značky. Iva je autorkou bestselleru Kosmetická džungle a autorka projektu Sebe-vědomá kosmetička , který se skládá z mnoha seminářů, e-booků a úspěšného youtube kanálu pro kosmetičky a nadšenkyně v péči o pleť. 

Nic s sebou nosit nemusíš, vše je od nás zajištěno.  Pracuje se vzájemně na sobě.
V komplexu Institutu je pro studentky k dispozici voda, káva, čaj a kuchyňka s lednicí a mikrovlnkou.

Výuka je od 10 do 16hod.

PŘIHLÁŠKA

Na všechny nabízené kurzy je možné přihlásit se vyplněním elektronické přihlášky. BASIC PRO nabízíme ve třech variantách: studium v týdnu ( pondělí až pátek), studium přes víkendy ( pátek až neděle a další sobota až neděle) a velmi oblíbená je mix forma středa až pátek. Termíny neustále aktualizujeme.

Přijetím elektronické přihlášky Vám bude ve vybraném kurzu místo rezervováno. Potvrzení o přijetí přihlášky Vám zašleme na uvedený email do 24hodin od zaslání přihlášky.

PLATBA KURZOVNÉHO

Společně s naším potvrzujícím e-mailem obdržíte veškeré informace ke kurzu a podklady k platbě včetně faktury. Splatnost faktury je 14 dní od zaslání přihlášky. Po přijetí Vaší platby je rezervace Vašeho místa potvrzena a potvrdíme ji na Váš email. Neuhrazením zálohové faktury, do doby splatnosti, se rezervace kurzu ruší.

MOŽNOSTI ÚHRADY KURZŮ

Pro zaplacení kurzů můžete využít tyto možnosti :

Bankovním převodem na náš účet : 2933554389/0800
Pro zahraniční platbu: IBAN:CZ3008000000002933554389 / SWIFT:GIBACZPX /banka: Česká Spořitelna

Úhradou v hotovosti v Make-Up Institute Prague, Korunní 52, Praha 2

Platební kartou v místě konání kurzu

Prostřednictvím Úřadu Práce v rámci Rekvalifikace (pro uchazeče vedených na ÚP)
Tato možnost platí pouze pro uchazeče kurzů: Rekvalifikační make-up kurz, Master Beauty a Master PRO A-Z.Více informací získáte zde http://www.makeupinstitute.cz/rekvalifikace/

ZMĚNY VE VÝUCE A STORNO PODMÍNKY

V případě neuspořádání kurzu ze strany Make-Up Institute Prague z důvodů nepředvídatelné události, nemoci lektora či zásahu vyšší moci, bude kurz uspořádán v náhradním termínu nebo bude vráceno kurzovné v plné výši.

Pokud svoji účast na kurzu zrušíte nejméně 2 dny před zahájením kurzu, vrátíme Vám 85% z ceny uhrazené částky kurzovného. Záloha 15% je nevratná a slouží k pokrytí administrativních výdajů. Tuto zálohu je ale možné využít na některý z následujících termínů daného kurzu.

Při zrušení účasti ve lhůtě kratší než 2 dny před konáním nebo po zahájení kurzu se již kurzovné nevrací a propadá bez náhrady.

Nadcházející termíny:

SKINCARE

V KOSTCE

SKINCARE Přihláška

Pokud máš jasno v tom, že chceš u nás absolvovat tento kurz, vyplň přihlášku a zvol si termín. Na základě odeslané přihlášky Tě bude kontaktovat náš tým ohledně bližších informací a obdržíš potvrzující email o rezervaci s podklady k platbě