BASIC PRO

+ pokročilý make-up kurz dle výběru ZDARMA

základní makeup kurz pro vizážisty

intenzivně i víkendově!

Tento make-up kurz pro začátečníky ti poprvé otevře svět líčení se všemi jeho základními technikami. Naučíš se základy líčení a získáváš nárok na pokročilý jednodenní makeup kurz dle výběru ZDARMA!

O KURZU

Nastartujeme Tvoji kariéru vizážisty. Základní kurz, který je speciálně připraven právě pro ty z vás, kteří začínají v tomto oboru a nemají žádné předešlé odborné vzdělání a zkušenosti.
Začínáme pěkně od začátku, takže i naprosto nezasvěcení do oblasti beauty, si přijdou na své. Velkou výhodou je naše nezávislost vůči make-up značkám a tak získáš neocenitelný vhled do oblasti produktů a jednotlivých hráčů v tomto oboru.
Pokud si chceš splnit svůj sen a stát se profesionálním vizážistou, můžeš začít hned. Díky skvělé atmosféře profesionálních lektorů pro tebe bude snadné nasát znalosti a zákony líčení, které ti v praxi umožní dělat skvělou práci se zajímavými lidmi.

basic pro 01
basic pro 02
basic pro 04

JAK TO PROBÍHÁ?

Celý kurz trvá pět nevšedních dnů. Vždy na tebe čeká 40 hodin nových zážitků, samozřejmě tématicky rozdělených. V první části každé lekce je teorie, která obsahuje přednášku a taky praktickou ukázku. Druhá část se pak věnuje uplatnění odkoukaných poznatků a triků v praxi a dochází tak k jejich procvičení pod osobním vedením profesionálních vizážistů. Poslední den kurzu je test v podobě písemné a praktické zkoušky. 
Pokud zjistíš, že vizážistika je to pravé, čemu se chceš věnovat, maximálně se vynasnažíme pomoct splnit ti tvůj sen. Tvůj úspěch je i náš úspěch. Díky spolupráci s agenturou pro vizážisty jsme schopni ti zprostředkovat kontakty na fotografy, reklamní, svatební agentury a další produkce z celé ČR a připravit tě i po této stránce na tvou kariéru. Na úspěchy našich absolventů se můžeš podívat zdePokud si dostuduješ další pokročilé kurzy ( např. Svatební makeup kurz atd. do výše 80hod, umožníme ti absolvovat zkoušku, kde získáš Osvědčení o rekvalifikaci a Osvědčení o profesní kvalifikaci.

ZÍSKEJ KURZ ZDARMA

Po absolvování základních technik v BASIC PRO a potřeba pracovat dále a zdokonalovat se. Jako absolventka tak od náš získáváš nárok na výběr jednodenního pokročilého kurzu ZDARMA! Můžeš vybírat z kurzů jako je svatební líčení, foto make-up, líčení zralé pleti a další. V rámci studia BASIC PRO Ti rádi poradíme, jaký typ studia bude pro tebe nejlepší. Zvolit si tedy můžeš již nyní nebo řešit až během studia. Záleží zcela na tobě. Akce není nijak omezená, tedy kurz můžeš využít kdykoliv chceš. Termíny všech našich kurzů neustále aktualizujeme.

basic pro 05
basic pro 06

STUDIJNÍ PROGRAM

Den 1
Hygienické & přípravné techniky, Výběr a aplikace základního make-upu, Znalost produktů (štětce, materiály a jejich funkce) Korekce obličeje & bronzing, Druhy a aplikace tvářenky
Den 2
Obočí, oční linky a stínování, aplikace umělých řas
Den 3
Rty, korekce, rtěnka, lesk, denní make-up, večerní make-up
Den 4
Styly líčení. Denní a večerní makeup
Den 5
Marketing v kostce a finální test

Každý úspěšný absolvent kurzu získá kromě nabytých zkušeností a nutné dávky sebevědomí, také reálný důkaz o svých profesionálních schopnostech, tedy Certifikát Make-Up Institute Prague. S tímto Certifikátem se můžeš začít plně věnovat své kariéře v Česku a je uznáván i v zahraničí. Vydáváme jej v angličtině i češtině pro každého našeho úspěšného absolventa. Ať už začneš prací pod kosmetickou značkou nebo se vrhneš na volnou nohu a otevřeš si živnost, naše agentura pro vizážisty Ti bude vždy ochotně asistovat a pomáhat v každém kroku.

Q & A

Troufáme si říct, že ti nejlepší lektoři ve svém oboru, tedy profesionální vizážisté s velkou praxí a zkušenostmi. Přístup každého z našich lektorů je individuální, takže se ti budou věnovat s maximálním nasazením jako osobní make-up trenéři. Více se o nich dozvíš na DREAM TEAM

Jelikož víme, že praxe je to nejcennější, každý absolvent má nárok na 40hodin tréninku technik zdarma dle výběru. Termíny neustále aktualizujeme a ty máš tak možnost kdykoliv po ukončení kurzu dorazit na trénování pod dohledem lektora.
Každý absolvent má také nárok na Marketing kurz pro vizážisty zdarma, jelikož si uvědomujeme, jak zásadní je pro úspěšnou kariéru kombinace obchodních dovedností s marketingovým minimem, správných hygienických návyků a samozřejmě nezbytného talentu.

Nic s sebou nosit nemusíš, vše je od nás zajištěno. Jako student/ka budeš pracovat v plně vybavené učebně, během studia Ti půjčíme profesionální sadu štětců i komplet makeup kit. Pracuje se vzájemně na sobě i na modelkách, které zajišťujeme. 

V komplexu Institutu je pro studentky k dispozici voda, káva, čaj a kuchyňka s lednicí a mikrovlnkou.

Výuka je denně od 9.30 do 17hod v případě týdenní či víkendového studia.

Jako absolvent/ka BASIC PRO si můžeš rozšířit své vzdělání v rámci pokročilých makeup kurzů. Doporučujeme zejména Svatební makeup, Foto makeup a Hair Design. Pokud zjistíš, že vizážistika je to pravé, čemu se chceš věnovat, maximálně se vynasnažíme pomoct splnit ti tvůj sen. Pokud si dostuduješ další pokročilé kurzy ( např. Svatební makeup kurz atd. do výše 80hod, umožníme ti absolvovat zkoušku, kde získáš Osvědčení o rekvalifikaci a Osvědčení o profesní kvalifikaci). 

Mnoho studentů po Basic PRO pokračuje v rámci balíčků MASTER BEAUTY nebo MASTER PRO A-Z. Na každý pokročilý makeup kurz máš slevu 10%. Pokud nevíš, jakou formu studia zvolit, neváhej se k nám přijít podívat. Rádi Ti vše ukážeme a vysvětlíme.

PŘIHLÁŠKA

Na všechny nabízené kurzy je možné přihlásit se vyplněním elektronické přihlášky. BASIC PRO nabízíme ve třech variantách: studium v týdnu ( pondělí až pátek), studium přes víkendy ( pátek až neděle a další sobota až neděle) a velmi oblíbená je mix forma středa až pátek. Termíny neustále aktualizujeme.

Přijetím elektronické přihlášky Vám bude ve vybraném kurzu místo rezervováno. Potvrzení o přijetí přihlášky Vám zašleme na uvedený email do 24hodin od zaslání přihlášky.

PLATBA KURZOVNÉHO

Společně s naším potvrzujícím e-mailem obdržíte veškeré informace ke kurzu a podklady k platbě včetně faktury. Splatnost faktury je 14 dní od zaslání přihlášky. Po přijetí Vaší platby je rezervace Vašeho místa potvrzena a potvrdíme ji na Váš email. Neuhrazením zálohové faktury, do doby splatnosti, se rezervace kurzu ruší.

MOŽNOSTI ÚHRADY KURZŮ

Pro zaplacení kurzů můžete využít tyto možnosti :

Bankovním převodem na náš účet : 2933554389/0800
Pro zahraniční platbu: IBAN:CZ3008000000002933554389 / SWIFT:GIBACZPX /banka: Česká Spořitelna

Úhradou v hotovosti v Make-Up Institute Prague, Korunní 52, Praha 2

Platební kartou v místě konání kurzu

ZMĚNY VE VÝUCE A STORNO PODMÍNKY

V případě neuspořádání kurzu ze strany Make-Up Institute Prague z důvodů nepředvídatelné události, nemoci lektora či zásahu vyšší moci, bude kurz uspořádán v náhradním termínu nebo bude vráceno kurzovné v plné výši.

Pokud svoji účast na kurzu zrušíte nejméně 2 dny před zahájením kurzu, vrátíme Vám 85% z ceny uhrazené částky kurzovného. Záloha 15% je nevratná a slouží k pokrytí administrativních výdajů. Tuto zálohu je ale možné využít na některý z následujících termínů daného kurzu.

Při zrušení účasti ve lhůtě kratší než 2 dny před konáním nebo po zahájení kurzu se již kurzovné nevrací a propadá bez náhrady.

Nadcházející termíny:

BASIC PRO

V KOSTCE

Basic Pro Přihláška

Pokud máš jasno v tom, že chceš u nás absolvovat tento kurz, vyplň přihlášku a zvol si termín. Na základě odeslané přihlášky Tě bude kontaktovat náš tým ohledně bližších informací a obdržíš potvrzující email o rezervaci s podklady k platbě. Získáš také informace o tom, jak se přihlásit na pokročilý makeup kurz zdarma


základní makeup kurz pro vizážisty

intenzivně i víkendově!

základní makeup kurz pro vizážisty

intenzivně i víkendově!