40+ MAKE-UP KURZ

Tento specifický kurz pro ženy ve věku čtyřicet a více let Vám bude cenným průvodcem nejen v líčení povadlejších kontur obličeje, vrásek, či pigmentových skvrn

O KURZU

Lehkost líčení prospívá každému věku, proto se u nás nesetkáte se silnými vrstvami make-upu. Naopak. Za odborné asistence profesionálních vizážistů týmu z Make-Up Institute Prague v rolích zkušených lektořů společně s Vámi najdeme cestu, jak dodat Vašemu obličeji originální a čerstvý vzhled.

PREFERUJETE PRIVÁTNÍ PŘÍSTUP?

Tento kurz je možno pojmout i tzv. VIP formou. Tedy lekce, kde se lektor věnuje pouze Vám. Termín lze zcela přizpůsobit Vaši, požadavkům stejně jako obsah lekce – zaměřit více na určitou oblast. 

40 in2
OSOBNI in3
40 in
OSOBNI in4

JAK TO PROBÍHÁ?

Nejprve se dozvíte něco málo ze základů teorie. Velký důraz klademe také na přípravu pleti před samotným líčením, protože to je alfou a omegou kvalitního make-upu. S přibývajícím věkem se Váš obličej výrazně mění. Rysy kolem očí, obočí nebo rtů pozbývají na intenzitě a přibývá také změn ve strukturách obličejových pleťových tkání. V kurzu se mimo jiné naučíte jak svůj obličej celkově omladit a osvěžit nebo jak se vypořádat s problémy jako jsou pigmentové skvrny, hlubší vrásky nebo takzvaná růžovka. Vytvoříme Vám Face Chart, což bude jakýsi deník všech postupů a vhodných barevných odstínů které nejlépe konvenují Vaší pleti. Podle něj a podle všech nabytých informací i praktických ukázek si pak sama na sobě pod vedením lektora vyzkoušíte, jak na to a budete i díky tomu schopna sama sebe nalíčit stejně krásně i ve svém domácím prostředí. Naše pomůcky, odborný a vlídný dohled i skvěle nasvícený prostor, kde se budete cítit dobře, to vše je samozřejmostí stejně jako fakt, že kurzy probíhají v malých skupinkách, takže se Vám dostane maximální pozornosti. A je třeba také zmínit, že z úspěšně absolvovaného kurzu odejdete i s Certifikátem Make-Up Institute Prague, díky kterému se budete právem cítit jako profesionálka. 

PRO KOHO JE KURZ URČEN?

pro ty, kteří se chtějí naučit líčit sebe sama. 

vhodný pro naprosté začátečníky i ty, kteří se již líčí a chtějí se naučit nové vychytávky

STUDIJNÍ PROGRAM

příprava pleti před samotným líčením
jak na běžný denní make-up
nezbytné triky pro večerní look
technika takzvaného kouřového líčení
Kdo tě kurzem provede?

Zkušení lektoři s mnohaletou praxí. Lektorky jsou trpělivé a vyznáváme individuální přístup. Pracujeme v malých skupinkách

Co si odneseš?

Nikdo neodchází s prázdnou, každý absolvent získá Certifikát našeho Institutu o absolvování kurzu 

Q & A

S sebou na kurz nic nepotřebujete, vše je zajištěno z naší strany. Půjčíme Vám komplet vybavení. Je ale velmi přínosné, pokud si vezmete svá líčidla a lektorka zkontroluje, zda máte vhodné produkty (odstíny, textura). 

Součástí komplexu školy je i makeup obchod, ve kterém lze doplnit svou makeup taštičku vhodnými makeup produkty, které Vám chyběly. Jako absolvent kurzu získáváte automaticky 15% slevu. Součástí studia je i možnost konzultace líčení zdarma. Co to znamená. Po kurzu se u nás můžete zdarma objednat na tzv. konzultaci, kde se podíváme, jak se líčíte a zda je vše tak, jal bylo vysvětleno na kurzu. Případně dovysvětlit nejasné oblasti.

Pokud preferujete privátní přístup, je možno si kurz objednat v tzv. VIP formě. Znamená to, že se lektorka věnuje pouze Vám. Termín i čas lekce se také přizpůsobuje Vaši požadavkům. Lze přizpůsobit i obsah kurzu Vašim potřebám.

Trvání VIP makeup lekce je 4hod a cena 5 800 Kč. V případě zájmu kontaktujte studium@makeupinstitute.cz nebo 777244944

PŘIHLÁŠKA

Na kurz je možné přihlásit se vyplněním elektronické přihlášky

Přijetím elektronické přihlášky Vám bude ve vybraném kurzu místo rezervováno. Potvrzení o přijetí přihlášky Vám zašleme na uvedený email do 24hodin od zaslání přihlášky.

PLATBA KURZOVNÉHO

Společně s naším potvrzujícím e-mailem obdržíte veškeré informace ke kurzu a podklady k platbě včetně faktury. Splatnost faktury je 14 dní od zaslání přihlášky. Po přijetí Vaší platby je rezervace Vašeho místa potvrzena a potvrdíme ji na Váš email. Neuhrazením zálohové faktury, do doby splatnosti, se rezervace kurzu ruší.

MOŽNOSTI ÚHRADY KURZŮ

Pro zaplacení kurzů můžete využít tyto možnosti :

Bankovním převodem na náš účet : 2933554389/0800
Pro zahraniční platbu: IBAN:CZ3008000000002933554389 / SWIFT:GIBACZPX /banka: Česká Spořitelna

ZMĚNY VE VÝUCE A STORNO PODMÍNKY

V případě neuspořádání kurzu ze strany Make-Up Institute Prague z důvodů nepředvídatelné události, nemoci lektora či zásahu vyšší moci, bude kurz uspořádán v náhradním termínu nebo bude vráceno kurzovné v plné výši.

Pokud svoji účast na kurzu zrušíte nejméně 2 dny před zahájením kurzu, vrátíme Vám 85% z ceny uhrazené částky kurzovného. Záloha 15% je nevratná a slouží k pokrytí administrativních výdajů. Tuto zálohu je ale možné využít na některý z následujících termínů daného kurzu.

Při zrušení účasti ve lhůtě kratší než 2 dny před konáním nebo po zahájení kurzu se již kurzovné nevrací a propadá bez náhrady,

Nadcházející termíny:

40+ MAKE-UP KURZ

V KOSTCE

40+ MAKE-UP KURZ

Pokud máš jasno v tom, že chceš u nás absolvovat tento kurz, vyplň přihlášku a zvol si termín. Na základě odeslané přihlášky Tě bude kontaktovat náš tým ohledně bližších informací a obdržíš potvrzující email o rezervaci s podklady k platbě