ABOUT THESOBNÍ MAKE-UP KURZ

Naším společným cílem je rozbít stereotypy v líčení, objevit a odstranit chyby nebo se zbavit předsudků z používání make-upu.

ABOUT THE COURSE

Make-up je kouzlení, alchymie, má svoje pravidla, která musí poslouchat i intuice a kreativita. Má i svoje techniky, o kterých je třeba se dozvědět, naučit se je a osvojit. Proto nabízíme osobní make-up kurzy, kde díky šetrnému individuálnímu přístupu můžete v klidu hodit za hlavu ostych. Primárně důležité je pro nás Vaše pohodlí, protože víme, že jen tak si můžete odnést to nejlepší, co Vás mohou naši profesionální lektoři naučit. Navíc – nejsme provázáni s žádnou konkrétní make-up značkou, takže je náš přístup zcela neutrální a jediným kritériem je Vaše spokojenost. Klidně si můžete přinést svoje oblíbené líčení, my ho s vámi zkonzultujeme, společně se prakticky přesvědčíme, jestli je pro Vás vhodné a případně navrhneme alternativu. 

How does it work?

Naším společným cílem je rozbít stereotypy v líčení, objevit a odstranit chyby nebo se zbavit předsudků z používání make-upu. 

Naše učebny jsou skvěle osvětlené a vybavené vším potřebným. Budeš se v nich po pár minutách cítit skvěle a jako doma. Dalším důvodem proč být bez obav je fakt, že o tebe bude postaráno opravdu dobře, jelikož vše probíhá za odborné asistence profesionálních vizážistů týmu z Make-Up Institute Prague. Teoretickou částí světa make-upu tě provedeme jen natolik, jak je nezbytně nutné a zůstalo nám tak více času na praktickou část kurzu. V té ti náš profesionální tým lektorů ukáže, jaký make-up lichotí tvojí pleti, jak se orientovat a vybírat mezi kosmetickými značkami, korektorské fígle, aplikace různých produktů a jejich posloupnost. Vytvoříme ti takzvaný Face Chart, který bude něco jako tvoje vlastní učebnice. Podle něj a podle všech nabytých informací i praktických ukázek si pak sama na sobě pod vedením lektora vyzkoušíš, jak na to. Naše kurzy probíhají v malých skupinkách, takže se ti dostane maximální pozornosti. A samozřejmostí je i Certifikát Make-Up Institute Prague s potvrzením o úspěšně absolvovaném kurzu, který může pomoci jak tvému osobnímu rozvoji nebo ti třeba vylepší profesní CV. 

For who is this course suitable??

pro ty, kteří se chtějí naučit líčit sebe sama. 
vhodný pro naprosté začátečníky i ty, kteří se již líčí a chtějí se naučit nové vychytávky

Pro všechny. kteří se ve své kariéře chtějí posunout dále.

Absolvent Institutu má tento kurz zdarma a může jej navštívit kolikrát si bude přát

COURSE PROGRAM

Obecné zásady marketngu
Umění prosadit se
Strategie a plánování
Web, vizitky, komunikace s klientem
Sociální sítě
Tipy a triky z praxe
WHO WILL GUIDE YOU THROUGH THE COURSE?

Markéta Davidovich – majitelka a ředitelka MAKE-UP INSTITUTE PRAGUE. Institut se řadí mezi přední makeup školy s evropským renomé. V beauty průmyslu se Markéta pohybuje již 15let. Vystudovala marketing, mezinárodní vztahy a PR v Česku a nejvíce ji ovlivnilo studium v Londýně na London College of International Studies. Za svou kariéru se věnovala nejen marketingovým strategiím, ale i pořádání eventů, módních přehlídek atd. Markétě „prošlo rukama“ již mnoho talentovaných absolventů a současných makeup artistů a dokáže tak maximálně zhodnotit potenciál každého vizážisty.

Co si odneseš?

Elán, znalosti a nápady pro marketingovou strategii ke své profesi

Q & A

Nic nepotřebuješ, vše je zajištěno z naší strany. Budeš pracovat v plně vybavených učebnách. Rádi ti zapůjčíme profesionální sada štětců a makeup kit. Za celou dobu školení za produkty zodpovídáš. Kit je sestaven z prémiových profesionálních makeup značek jako je KRYOLAN, MAKE-UP FOR EVER apod- Pokud preferujete pracovat. se svými, není problém, vem s sebou svůj kit.

Jako absolvent máš možnost studovat dále. Jelikož si uvědomujeme, že bez správného proma by to nešlo, máš u nás nárok na Marketing kurz pro vizážisty zdarma. Vypisujeme každý měsíc termín a už teď se na tebe těšíme. Jako absolvent máš dále 10% slevu na další kurzy, které se rozhodneš u nás studovat

Pro každého studenta pokročilých kurzů zajišťujeme modelku Máš tak možnost věnovat se trénování. ne na úkor vzájemného modelkování, což se děje běžně u konkurenčních kurzů. U nás máš vše v bavlnce a nachystáno

Jako absolvent jsi automaticky zařazen do naší databáze v rámci vizážistické agentury. Agentura zajišťuje pracovní zakázky, pohovory, zprostředkování jednorázové i dlouhodobé spolupráce po celé ČR i v zahraničí

APPLICATION

It is possible to register for all offered courses by filling in the electronic application form. We offer BASIC PRO in three variants: study during the week (Monday to Friday), study on weekends (Friday to Sunday and the following Saturday to Sunday) and a very popular mix is Wednesday to Friday. We are constantly updating the dates.

By accepting the electronic application, a place will be reserved for you in the selected course. We will send you a confirmation of receipt of the application to the above email within 24 hours of sending the application.

COURSE PAYMENT

Together with our confirmation e-mail, you will receive all information about the course and payment documents, including an invoice. The invoice is due 14 days after sending the application. After receiving your payment, the reservation of your place is confirmed and we will confirm it to your email. Failure to pay the advance invoice by the due date, the course reservation will be canceled.

COURSE PAYMENT OPTIONS

You can use the following options to pay for the courses:

By bank transfer to our account: 2933554389/0800
For foreign payment: IBAN: CZ3008000000002933554389 / SWIFT: GIBACZPX / bank: Česká Spořitelna

Payment in cash at Make-Up Institute Prague, Korunní 52, Prague 2

Payment card at the course venue

Prostřednictvím Úřadu Práce v rámci Rekvalifikace (pro uchazeče vedených na ÚP)
Tato možnost platí pouze pro uchazeče kurzů: Rekvalifikační make-up kurz, Master Beauty a Master PRO A-Z.Více informací získáte zde http://www.makeupinstitute.cz/rekvalifikace/

CHANGES IN TEACHING AND CANCELLATION CONDITIONS

In the event of non-organization of the course by the Make-Up Institute Prague due to an unforeseeable event, illness of a lecturer or force majeure, the course will be organized in an alternative period or the course fee will be refunded in full.

If you cancel your participation in the course at least 2 days before the start of the course, we will refund you 85% of the price of the paid course fee. The 15% deposit is non-refundable and serves to cover administrative expenses. However, this deposit can be used for one of the following dates of the course.

Při zrušení účasti ve lhůtě kratší než 2 dny před konáním nebo po zahájení kurzu se již kurzovné nevrací a propadá bez náhrady,

4hod

zdarma.

Kurz je určen pouze pro absolventy MUIP

Pokročilé

Nadcházející kurzy:

MARKETING

IN A NUTSHELL

OSOBNÍ MAKE-UP KURZ PŘIHLÁŠKA

If you are clear that you want to take this course with us, fill out the application and choose a date. Based on the submitted application, our team will contact you for more information and you will receive a confirmation email about the reservation with payment documents.