Zralá pleť makeup kurz

Každý vizážista by si měl uměl poradit s problémy jakou jsou
pigmentové skvrny, hluboké vrásky, „růžovka“, aknózní pleť a další

ABOUT THE COURSE

S věkem se obličej mění. Výrazné rysy (oči, obočí, rty) ztrácejí na
intenzitě a přibývá změn ve strukturách pleti a tkání na obličeji,
které poutají nežádoucí pozornost. Dobrý vizážista by měl být
schopen zvýraznit pozitivní rysy a naopak negativní potlačit,
celkově obličej omladit a osvěžit a to je právě obsahem kurzu.
Při líčení těchto klientek hraje velkou roli i psychologie a umění
vcítit se do potřeb a přání klientek.

Old skin pic 01
Old skin pic 02
Old skin pic 03
Old skin pic 04

How does it work?

Kromě technik líčení zralé pleti, se v kurzu zaměřujeme také na komunikaci s klientem a poradíme, jak vyjít dobře i s komplikovanými klientkami. Zaměříme se na témata, která trápí nejednu klientku a to dehydratace pleti, vrásky, povolení rysů, ztráta elasticity, zvětšení pórů, řídnutí řas a obočí, zvýšená tvorba rozšířených cévek, pigmentových skvrn, znamének atd. V kurzu se pracuje na modelkách a kromě technik líčení si odneseš i fotografii do portfolia.

For who is this course suitable??

Tento kurz je vhodný pro absolventy BASIC make-up kurzu pro další rozvoj vědomostí a technik.

Tento kurz doporučujeme zejména těm, které láká práce s osobní klientelou a plánují nabízet osobní konzultace, poradenství a další služby v této oblasti.

COURSE PROGRAM

příprava zralé pleti před líčením (dehydratace atd.)
příprava zralé pleti před líčením (dehydratace atd.)
silné zaměření se na správnou korekci ( kruhy pod očima, pigmentové skvrny)
pravidla líčení starší pleti od očí až po rty
psychologie a klientský servis
WHO WILL GUIDE YOU THROUGH THE COURSE?

Simona Bártová, úžasná vizážistka a lektorka, která má mnoholeté zkušenosti v líčení osobní klientely. Simona se zaměřuje na svatební líčení, poradenství a konzultace s klientkami. V její
práci hraje velmi důležitou roli preciznost a empatie.

Co si odneseš?

Certifikát o absolvování kurzu a fotografii do portfolia

Q & A

Nic nepotřebuješ, vše je zajištěno z naší strany. Budeš pracovat v plně vybavených učebnách. Rádi ti zapůjčíme profesionální sada štětců a makeup kit. Za celou dobu školení za produkty zodpovídáš. Kit je sestaven z prémiových profesionálních makeup značek jako je KRYOLAN, MAKE-UP FOR EVER apod- Pokud preferujete pracovat. se svými, není problém, vem s sebou svůj kit.

Jako absolvent máš možnost studovat dále. Jelikož si uvědomujeme, že bez správného proma by to nešlo, máš u nás nárok na Marketing kurz pro vizážisty zdarma. Vypisujeme každý měsíc termín a už teď se na tebe těšíme. Jako absolvent máš dále 10% slevu na další kurzy, které se rozhodneš u nás studovat

Pro každého studenta pokročilých kurzů zajišťujeme modelku Máš tak možnost věnovat se trénování. ne na úkor vzájemného modelkování, což se děje běžně u konkurenčních kurzů. U nás máš vše v bavlnce a nachystáno

Jako absolvent jsi automaticky zařazen do naší databáze v rámci vizážistické agentury. Agentura zajišťuje pracovní zakázky, pohovory, zprostředkování jednorázové i dlouhodobé spolupráce po celé ČR i v zahraničí

APPLICATION

It is possible to register for all offered courses by filling in the electronic application form. We offer BASIC PRO in three variants: study during the week (Monday to Friday), study on weekends (Friday to Sunday and the following Saturday to Sunday) and a very popular mix is Wednesday to Friday. We are constantly updating the dates.

By accepting the electronic application, a place will be reserved for you in the selected course. We will send you a confirmation of receipt of the application to the above email within 24 hours of sending the application.

COURSE PAYMENT

Together with our confirmation e-mail, you will receive all information about the course and payment documents, including an invoice. The invoice is due 14 days after sending the application. After receiving your payment, the reservation of your place is confirmed and we will confirm it to your email. Failure to pay the advance invoice by the due date, the course reservation will be canceled.

COURSE PAYMENT OPTIONS

You can use the following options to pay for the courses:

By bank transfer to our account: 2933554389/0800
For foreign payment: IBAN: CZ3008000000002933554389 / SWIFT: GIBACZPX / bank: Česká Spořitelna

Payment in cash at Make-Up Institute Prague, Korunní 52, Prague 2

Payment card at the course venue

Prostřednictvím Úřadu Práce v rámci Rekvalifikace (pro uchazeče vedených na ÚP)
Tato možnost platí pouze pro uchazeče kurzů: Rekvalifikační make-up kurz, Master Beauty a Master PRO A-Z.Více informací získáte zde http://www.makeupinstitute.cz/rekvalifikace/

ZMĚNY VE VÝUCE A STORNO PODMÍNKY

In the event of non-organization of the course by the Make-Up Institute Prague due to an unforeseeable event, illness of a lecturer or force majeure, the course will be organized in an alternative period or the course fee will be refunded in full.

If you cancel your participation in the course at least 2 days before the start of the course, we will refund you 85% of the price of the paid course fee. The 15% deposit is non-refundable and serves to cover administrative expenses. However, this deposit can be used for one of the following dates of the course.

Při zrušení účasti ve lhůtě kratší než 2 dny před konáním nebo po zahájení kurzu se již kurzovné nevrací a propadá bez náhrady,

Upcoming Dates:

Zralá pleť makeup kurz

IN A NUTSHELL

Zralá pleť makeup kurz PŘIHLÁŠKA

If you are clear that you want to take this course with us, fill out the application and choose a date. Based on the submitted application, our team will contact you for more information and you will receive a confirmation email about the reservation with payment documents.