TV & VIDEO

Odhalíme Ti filmovou a televizní produkci a make-up, který je dnes vyžadován na náročných setech.

ABOUT THE COURSE

Pokud prahneš po tom, jak pracovat s high-definition kamerami a naučit se, co se vyžaduje při tomto specifickém líčení, je TV a video make-up kurz pro tebe tím pravým řešením. V kurzu se zaměřujeme hlavně na přirozené líčení na kameru s precizním líčením očí, obočí a rtů. Pronikneš do zázemí a backstage filmové produkce, zjistíš, jak to chodí na setech, co jako profesionál dělat a čeho se naopak vyvarovat, jak vypadá scénář a jak se hlídají návaznosti a mnohé další. V kurzu pracujete na modelkách a vyzkoušíte si vše od přirozeného po výraznější líčení s dokonalými korekcemi obličeje. Speciální líčidla jsou po celou dobu zajištěny z naší strany.

TV & VIDEO pic 01
TV & VIDEO pic 02
TV & VIDEO pic 03
TV & VIDEO pic 04

How does it work?

Lektor kurzu Tě na začátku seznámí s technickými zákonitostmi líčení na kameru. Od hygienických základů, přes techniky až tzv. nepsaná pravidla této branže. Lektor na modelce ukazuje trecniky líčení a v odplední části si už trénuješ na modelce. Součástí kurzu je i profesinální kameraman, který následně Tvou práci natáčí na kameru a následně se s lektorem na výsledek díváš a kontroluješ chyby a efekty kamery. 

For who is this course suitable??

Zájemci o tento kurz musí ovládát základní techniky líčení. Kurz je ideální pro ty, kteří by se chtěli do budoucna věnovat líčení reklam, působit v televizních a filmových produkcích. Studijní program kurzu je zaměřen na líčení, které na kameře působí přirozeným dojmem v různých světelných podmínkách.

V kurzu nechybí ani profesionální kameraman, který natáčí Tvé líčení v různých světelných podmínkách, které poté s lektorem proberete do detailů, což je proTebe velkým přínosem do budoucna

COURSE PROGRAM

WHO WILL GUIDE YOU THROUGH THE COURSE?

V našem lektorském týmu jsou pouze zkušení vizážisté s mnohaletou praxí. Lektor Ti sdělí nejen technické požadavky na dané líčení, ale také Ti prozradí nepsaná pravidla této branže a tzv. „tipy k nezaplacení“. V rámci výuky je přítomen je i profesionální kameramen, který Tvé líčení natáčí. Díky tomu si v rámci kurzu demonstrujete chyby a efekt světel.

Co si odneseš?

Po absolvování získáš Certifkát Make-Up Institute Prague.

práce na setu / tv
práce se scénářem
přirozený makeup až po náročné techniky
různé světelné podmínky a technika

Q & A

Nic nepotřebuješ, vše je zajištěno z naší strany. Budeš pracovat v plně vybavených učebnách. Rádi ti zapůjčíme profesionální sada štětců a makeup kit. Za celou dobu školení za produkty zodpovídáš. Kit je sestaven z prémiových profesionálních makeup značek jako je KRYOLAN, MAKE-UP FOR EVER apod- Pokud preferujete pracovat. se svými, není problém, vem s sebou svůj kit.

Jako absolvent máš možnost studovat dále. Jelikož si uvědomujeme, že bez správného proma by to nešlo, máš u nás nárok na Marketing kurz pro vizážisty zdarma. Vypisujeme každý měsíc termín a už teď se na tebe těšíme. Jako absolvent máš dále 10% slevu na další kurzy, které se rozhodneš u nás studovat

Pro každého studenta pokročilých kurzů zajišťujeme modelku Máš tak možnost věnovat se trénování. ne na úkor vzájemného modelkování, což se děje běžně u konkurenčních kurzů. U nás máš vše v bavlnce a nachystáno

Jako absolvent jsi automaticky zařazen do naší databáze v rámci vizážistické agentury. Agentura zajišťuje pracovní zakázky, pohovory, zprostředkování jednorázové i dlouhodobé spolupráce po celé ČR i v zahraničí

APPLICATION

It is possible to register for all offered courses by filling in the electronic application form. We offer BASIC PRO in three variants: study during the week (Monday to Friday), study on weekends (Friday to Sunday and the following Saturday to Sunday) and a very popular mix is Wednesday to Friday. We are constantly updating the dates.

By accepting the electronic application, a place will be reserved for you in the selected course. We will send you a confirmation of receipt of the application to the above email within 24 hours of sending the application.

COURSE PAYMENT

Together with our confirmation e-mail, you will receive all information about the course and payment documents, including an invoice. The invoice is due 14 days after sending the application. After receiving your payment, the reservation of your place is confirmed and we will confirm it to your email. Failure to pay the advance invoice by the due date, the course reservation will be canceled.

COURSE PAYMENT OPTIONS

You can use the following options to pay for the courses:

By bank transfer to our account: 2933554389/0800
For foreign payment: IBAN: CZ3008000000002933554389 / SWIFT: GIBACZPX / bank: Česká Spořitelna

Payment in cash at Make-Up Institute Prague, Korunní 52, Prague 2

Payment card at the course venue

Prostřednictvím Úřadu Práce v rámci Rekvalifikace (pro uchazeče vedených na ÚP)
Tato možnost platí pouze pro uchazeče kurzů: Rekvalifikační make-up kurz, Master Beauty a Master PRO A-Z.Více informací získáte zde http://www.makeupinstitute.cz/rekvalifikace/

CHANGES IN TEACHING AND CANCELLATION CONDITIONS

In the event of non-organization of the course by the Make-Up Institute Prague due to an unforeseeable event, illness of a lecturer or force majeure, the course will be organized in an alternative period or the course fee will be refunded in full.

If you cancel your participation in the course at least 2 days before the start of the course, we will refund you 85% of the price of the paid course fee. The 15% deposit is non-refundable and serves to cover administrative expenses. However, this deposit can be used for one of the following dates of the course.

Při zrušení účasti ve lhůtě kratší než 2 dny před konáním nebo po zahájení kurzu se již kurzovné nevrací a propadá bez náhrady,

Upcoming Dates:

TV & VIDEO

IN A NUTSHELL

TV & VIDEO PŘIHLÁŠKA

If you are clear that you want to take this course with us, fill out the application and choose a date. Based on the submitted application, our team will contact you for more information and you will receive a confirmation email about the reservation with payment documents.