Svatební Speciál

Každá nevěsta by se měla cítit královsky a ty jako makeup artist musíš vědět, jak toho dosáhnout k její spokojenosti!

ABOUT THE COURSE

Jedině v tomto kurzu se naučíš, jak nalíčit nevěstu a její doprovod, aby to byl neopakovatelný vizuální zážitek pro všechny, kteří budou jeho součástí. Dozvíš se jaké líčení je optimální pro obřad v dopoledních hodinách a jak postupovat, koná-li se svatba později odpoledne, jak ji skvěle upravit na focení a jak na natáčení. Vycvičíš se celkově přizpůsobit styl líčení vzhledu své nevěsty, odstínu její pleti a samozřejmě i jejím svatebním šatům a účesu.
Chceme naše studenty podrobně seznámit se specifiky oboru a vybavit je všemi potřebnými znalostmi a technikami. Nejenom, že tě tento kurz naučí dokonale vše o svatebním líčení, ale navíc ti ukáže, jak své nabyté znalosti využít v praxi a uplatnit se tak v oboru. Jako vizážista se naučíš, jak si vybudovat v rámci svatebního líčení vlastní značku, kdo a co ti dopomůže ke zviditelnění, jak se pohybovat v oblasti PR a jaký typ spolupráce můžeš navázat se salony krásy. V cílové rovince kurzu jsi vybaven nejen praktickou stránkou a dovednostmi, ale i komunikačními nástroji, které ti zásadním způsobem pomohou nalézt jak uplatnění v odvětví vizážistiky a líčení obecně, tak i konkrétně v oblasti svatebního líčení a společenských událostí.

WEEDDIND pic 01
WEEDDIND pic 02
WEEDDIND pic 03
WEEDDIND pic 04

How does it work?

Dopolední část je věnována teorii a demonstraci líčení na modelce. Po obědní pauze přichází modelky pro každého studenta a vytváříš si pod dohledem lektora „svoji nevěstu“. K dispozici je pro každého účastníka kurzu jeho pracovní stůl s kompletním vybavením – makeup kufr s líčidly, profesionální sada štětců a perfektní osvětlení. Součástí kurzu je i focení, získáš tak super fotku do svého portoflia.

For who is this course suitable??

Kurz je určen pro ty, kteří ovládají základy líčení. Pokud neovládáš, vystuduj si první základy v kurzu BASIC PRO

Velmi vhodné pro kosmetičky, kadeřnice a profesionály, ktří se zaměřují na opsobní klientelu

COURSE PROGRAM

sum up základy
typy nevěst & zahraniční klientela
psychologie klienta
precizní příprava pleti
fixační techniky líčení pleťovky
detailní techniky stínování očí a oční linky
aplikace dlouhodržící rtěnky a ostatních produktů
přehled produktů & trendy
rychlost v aplikaci
styly
WHO WILL GUIDE YOU THROUGH THE COURSE?

Guru svatebního líčení v České Republice, vizážistka Simona Bártová. Simona se úzce
specializuje na osobní klientelu a líčení nevěst, ročně nalíčí přes 80 svateb. Vede úspěšnou
poradnu a je tou nejpovolanější pro to, aby tě naučila, jak s nevěstou zacházet tak, aby jsi byla součástí jednoho z nejdůležitějších dnů v jejím životě. Simona Bártová je velmi uznávanou odbornicí, která udává trendy ve svatebním líčení.

Co si odneseš?

Nikdo neodchází s prázdnou, každý absolvent získá Certifikát našeho Institutu o absolvování kurzu
Svatební Speciál a navíc krásnou fotografii svatební líčení pro rozšíření tvého portfolia.

Play Video

Q & A

Nic nepotřebuješ, vše je zajištěno z naší strany. Budeš pracovat v plně vybavených učebnách. Rádi ti zapůjčíme profesionální sada štětců a makeup kit. Za celou dobu školení za produkty zodpovídáš. Kit je sestaven z prémiových profesionálních makeup značek jako je KRYOLAN, MAKE-UP FOR EVER apod- Pokud preferujete pracovat se svými produkty, není problém, vem s sebou svůj kit.

Jako absolvent máš možnost studovat dále. Jelikož si uvědomujeme, že bez správného proma by to nešlo, máš u nás nárok na Marketing kurz pro vizážisty zdarma. Vypisujeme každý měsíc termín a už teď se na tebe těšíme. Jako absolvent máš dále 10% slevu na další kurzy, které se rozhodneš u nás studovat

Pro každého studenta pokročilých kurzů zajišťujeme modelku Máš tak možnost věnovat se trénování. ne na úkor vzájemného modelkování, což se děje běžně u konkurenčních kurzů. U nás máš vše v bavlnce a nachystáno

Jako absolvent jsi automaticky zařazen do naší databáze v rámci vizážistické agentury. Agentura zajišťuje pracovní zakázky, pohovory, zprostředkování jednorázové i dlouhodobé spolupráce po celé ČR i v zahraničí

APPLICATION

It is possible to register for all offered courses by filling in the electronic application form. We offer BASIC PRO in three variants: study during the week (Monday to Friday), study on weekends (Friday to Sunday and the following Saturday to Sunday) and a very popular mix is Wednesday to Friday. We are constantly updating the dates.

By accepting the electronic application, a place will be reserved for you in the selected course. We will send you a confirmation of receipt of the application to the above email within 24 hours of sending the application.

COURSE PAYMENT

Together with our confirmation e-mail, you will receive all information about the course and payment documents, including an invoice. The invoice is due 14 days after sending the application. After receiving your payment, the reservation of your place is confirmed and we will confirm it to your email. Failure to pay the advance invoice by the due date, the course reservation will be canceled.

COURSE PAYMENT OPTIONS

You can use the following options to pay for the courses:

By bank transfer to our account: 2933554389/0800
For foreign payment: IBAN: CZ3008000000002933554389 / SWIFT: GIBACZPX / bank: Česká Spořitelna

Payment in cash at Make-Up Institute Prague, Korunní 52, Prague 2

Payment card at the course venue

Prostřednictvím Úřadu Práce v rámci Rekvalifikace (pro uchazeče vedených na ÚP)
Tato možnost platí pouze pro uchazeče kurzů: Rekvalifikační make-up kurz, Master Beauty a Master PRO A-Z.Více informací získáte zde http://www.makeupinstitute.cz/rekvalifikace/

CHANGES IN TEACHING AND CANCELLATION CONDITIONS

In the event of non-organization of the course by the Make-Up Institute Prague due to an unforeseeable event, illness of a lecturer or force majeure, the course will be organized in an alternative period or the course fee will be refunded in full.

If you cancel your participation in the course at least 2 days before the start of the course, we will refund you 85% of the price of the paid course fee. The 15% deposit is non-refundable and serves to cover administrative expenses. However, this deposit can be used for one of the following dates of the course.

Při zrušení účasti ve lhůtě kratší než 2 dny před konáním nebo po zahájení kurzu se již kurzovné nevrací a propadá bez náhrady,

Upcoming Dates:

Svatební Speciál

IN A NUTSHELL

SVATEBNÍ SPECIÁL PŘIHLÁŠKA

If you are clear that you want to take this course with us, fill out the application and choose a date. Based on the submitted application, our team will contact you for more information and you will receive a confirmation email about the reservation with payment documents.