SPECIAL EFFECTS

Pronikni s námi do světa filmových kouzel a efektů

ABOUT THE COURSE

Pokročilý kurz pro ty, kteří chtějí proniknout do filmového světa. Zkombinuj znalosti světa umění, glamour, módy, beauty a designu. Aplikuj jej na obličej a tělo a pronikni tak do rozsáhlého světa filmových maskérů. Kurz je veden interaktivně, systematicky. Seznámíš se s materiálem, postupy a technikami markérských kouzel. Kurz se zaměřuje na základní techniky jako je vytvoření zranění, jizev. práce s umělou krví, latexem atd. Výsledná práce se fotí do portoflia.

special fx pic 01
special fx pic 02
special fx pic 03
special fx pic 04

How does it work?

První den se věnujeme technice Flash Make-Up. Jednoduché triky pro to, jak vytvořit dokonalý základ. V dalších dnech prozkoumáš anatomii obličeje, věnovat se budeš tvorbě jizev, krvavých očí, modřin a dalších. Pracuješ s profesionálními materiály, které používají opravdoví maskéři. Neboj se, na rozdíl od konkurenčních kurzů, u nás neexistují žádné modřiny z očních stínů. Kreativní možnosti ve speciálních efektech jsou nekonečné! V kurzu se pracuje po celou dobu na modelkách

For who is this course suitable??

Kurz je určen pro vizážisty, kteří ovládají základní techniky a fascinuje je prostředí filmů, reklam a speciálních efektů. V kurzu se zaměříš na základní efekty a zákonitosti filmových kamer.

Pokud základy líčení neovládáš, doporučujeme vystudovat první BASIC PRO, kde se naučíš potřebné techniky, na kterých pak můžeme stavět dále

COURSE PROGRAM

1. den

teoretické základy v rámci práce na setu, práce se scénářem, návaznosti atd- Práce v týmu
hygienické základy a příprava pleti
detailní vysvětlení produktů a materiálu v práci s SFX
trénink na modelkách - modřiny, jizvy, průstřel, rozbitý nos, popáleniny,

2. den

rekapitulace
práce na kompletním looku, výsledné foto
předání certifikátu
WHO WILL GUIDE YOU THROUGH THE COURSE?

Sasha W. Isar – makeup artist s více než 17letou praxí, který má za sebou plno úspěchů i Česku v zahraničí. Sasha pracoval se zahraničními fotografy jako je Mathias Heitman, George Curtis, Jerome Albertini a Phill Griffin. Líčil zahraniční filmy s hercem Franco Nero, videoklip Boba Sinclara, reklamu na Max Factor se supermodelkou Carmen Kass, celosvětovou kampaň na Adidas a mnohé další. V současné době líčí hlavně celovečerní filmy, zahraniční reklamy a fotoprodukce. Z českých filmů například: Czech Made Man, Hranaři, Líbáš jako ďábel, Post Coitum, Big sister.

Co si odneseš?

Skvělé zážitky a Certifikát Make-Up Institute Prague o absolvování tohoto kurzu. Nejen že se naučíš neskutečné efekty pro svou kariéru, ale zároveň učiníme tvé portfolio neuvěřitelně atraktivním díky profesionálním fotografiím, které v rámci kurzu získáš.

Play Video

Q & A

Nic nepotřebuješ, vše je zajištěno z naší strany. Budeš pracovat v plně vybavených učebnách. Rádi ti zapůjčíme profesionální sada štětců a makeup kit. Za celou dobu školení za produkty zodpovídáš. Kit je sestaven z prémiových profesionálních makeup značek jako je KRYOLAN, MAKE-UP FOR EVER apod- Pokud preferujete pracovat. se svými, není problém, vem s sebou svůj kit.

Jako absolvent máš možnost studovat dále. Jelikož si uvědomujeme, že bez správného proma by to nešlo, máš u nás nárok na Marketing kurz pro vizážisty zdarma. Vypisujeme každý měsíc termín a už teď se na tebe těšíme. Jako absolvent máš dále 10% slevu na další kurzy, které se rozhodneš u nás studovat

Pro každého studenta pokročilých kurzů zajišťujeme modelku Máš tak možnost věnovat se trénování. ne na úkor vzájemného modelkování, což se děje běžně u konkurenčních kurzů. U nás máš vše v bavlnce a nachystáno

Jako absolvent jsi automaticky zařazen do naší databáze v rámci vizážistické agentury. Agentura zajišťuje pracovní zakázky, pohovory, zprostředkování jednorázové i dlouhodobé spolupráce po celé ČR i v zahraničí

APPLICATION

It is possible to register for all offered courses by filling in the electronic application form. We offer BASIC PRO in three variants: study during the week (Monday to Friday), study on weekends (Friday to Sunday and the following Saturday to Sunday) and a very popular mix is Wednesday to Friday. We are constantly updating the dates.

By accepting the electronic application, a place will be reserved for you in the selected course. We will send you a confirmation of receipt of the application to the above email within 24 hours of sending the application.

COURSE PAYMENT

Together with our confirmation e-mail, you will receive all information about the course and payment documents, including an invoice. The invoice is due 14 days after sending the application. After receiving your payment, the reservation of your place is confirmed and we will confirm it to your email. Failure to pay the advance invoice by the due date, the course reservation will be canceled.

COURSE PAYMENT OPTIONS

You can use the following options to pay for the courses:

By bank transfer to our account: 2933554389/0800
For foreign payment: IBAN: CZ3008000000002933554389 / SWIFT: GIBACZPX / bank: Česká Spořitelna

Payment in cash at Make-Up Institute Prague, Korunní 52, Prague 2

Payment card at the course venue

Prostřednictvím Úřadu Práce v rámci Rekvalifikace (pro uchazeče vedených na ÚP)
Tato možnost platí pouze pro uchazeče kurzů: Rekvalifikační make-up kurz, Master Beauty a Master PRO A-Z.Více informací získáte zde http://www.makeupinstitute.cz/rekvalifikace/

CHANGES IN TEACHING AND CANCELLATION CONDITIONS

In the event of non-organization of the course by the Make-Up Institute Prague due to an unforeseeable event, illness of a lecturer or force majeure, the course will be organized in an alternative period or the course fee will be refunded in full.

If you cancel your participation in the course at least 2 days before the start of the course, we will refund you 85% of the price of the paid course fee. The 15% deposit is non-refundable and serves to cover administrative expenses. However, this deposit can be used for one of the following dates of the course.

Při zrušení účasti ve lhůtě kratší než 2 dny před konáním nebo po zahájení kurzu se již kurzovné nevrací a propadá bez náhrady,

Upcoming Dates:

SPECIAL EFFECTS

IN A NUTSHELL

SPECIAL EFFECTS PŘIHLÁŠKA

If you are clear that you want to take this course with us, fill out the application and choose a date. Based on the submitted application, our team will contact you for more information and you will receive a confirmation email about the reservation with payment documents.