Paruky & vousy

ABOUT THE COURSE

Unikátní kurz pro ty, kteří se chtějí zdokonalit v profesionální oblasti paruk a vousů. Jedná se o naprosto jedinečný projekt, který nemá na českém trhu obdoby. Propojení nejkvalitnější formy výuky a zkušeností z oboru. 

BAN 01
BAN 03

How does it work?

Sdílení zkušeností, správných postupů. Vše pečlivě, individuálně. Pracuje se v malých skupinkách, aby byla zaručena maximální péče a předání znalostí. S sebou nic nepotřebujete, vše je zajištěno z naší strany. 

Kurz byl vytvořen ve spolupráci s ALONGE, což je kompletní filmový a divadelní servis. Lektorkou kurzu je Lenka Nováková, majitelka ALONGE. Lenka má za sebou letitou zkušenost s výrobou divadelních, filmových i civilních paruk a přičešu, divadelních a filmových vousů a poutkovaných částí.

Jako hostující lektorka se Vám představí filmová maskérka Helena Bergman. Helena má bohaté zkušenosti s lepením paruk a vousů přímo na place a zároveň Vám ukáže lepení vousů z ruky. 

For who is this course suitable??

Kurz není podmíněn předchozími zkušenosti. Ale bude se jednat o odborné tipy, tedy zkušenosti s parukami nebo filmovým průmyslem je k dobru.

Pokud jsi naprosto nedotčen/a tímto světem, doporučujeme prvně Special Effects – kurz pro ty, kteří se chtějí naučit základy filmového světa

COURSE PROGRAM

nasazování paruk a příčesů
fixace vlasů pod paruku, včetně bandáže
lepení paruk a vousů, lepení vousů z ruky
péče o paruky a vousy
čištění poutkovaných částí
WHO WILL GUIDE YOU THROUGH THE COURSE?

Lenka Nováková je zakladatelkou Alonge – divadelní servis s.r.o. a přes 10let se věnuje oboru. Zkušenosti má i z Národního divadla a Akademie výtvarných umění. 

A speciálním hostem je Helena Bergman filmová maskérka, která má za sebou projekty z filmového světa i komerčních projektů.

Co si odneseš?

Certifikát o absolvování a nové zkušenosti a know-how, které nikde nenajdeš.

Q & A

Nic nepotřebuješ, vše je zajištěno z naší strany. Budeš pracovat v plně vybavených učebnách. V kurzu se pracuje na česacích hlavách nebo vzájemně na sobě

Jako absolvent máš možnost studovat dále. Jelikož si uvědomujeme, že bez správného proma by to nešlo, máš u nás nárok na Marketing kurz pro vizážisty zdarma. Vypisujeme každý měsíc termín a už teď se na tebe těšíme. Jako absolvent máš dále 10% slevu na další kurzy, které se rozhodneš u nás studovat

Jako absolvent jsi automaticky zařazen do naší databáze v rámci vizážistické agentury. Agentura zajišťuje pracovní zakázky, pohovory, zprostředkování jednorázové i dlouhodobé spolupráce po celé ČR i v zahraničí

APPLICATION

It is possible to register for all offered courses by filling in the electronic application form. We offer BASIC PRO in three variants: study during the week (Monday to Friday), study on weekends (Friday to Sunday and the following Saturday to Sunday) and a very popular mix is Wednesday to Friday. We are constantly updating the dates.

By accepting the electronic application, a place will be reserved for you in the selected course. We will send you a confirmation of receipt of the application to the above email within 24 hours of sending the application.

COURSE PAYMENT

Together with our confirmation e-mail, you will receive all information about the course and payment documents, including an invoice. The invoice is due 14 days after sending the application. After receiving your payment, the reservation of your place is confirmed and we will confirm it to your email. Failure to pay the advance invoice by the due date, the course reservation will be canceled.

COURSE PAYMENT OPTIONS

You can use the following options to pay for the courses:

By bank transfer to our account: 2933554389/0800
For foreign payment: IBAN: CZ3008000000002933554389 / SWIFT: GIBACZPX / bank: Česká Spořitelna

Payment in cash at Make-Up Institute Prague, Korunní 52, Prague 2

Payment card at the course venue

Prostřednictvím Úřadu Práce v rámci Rekvalifikace (pro uchazeče vedených na ÚP)
Tato možnost platí pouze pro uchazeče kurzů: Rekvalifikační make-up kurz, Master Beauty a Master PRO A-Z.Více informací získáte zde http://www.makeupinstitute.cz/rekvalifikace/

CHANGES IN TEACHING AND CANCELLATION CONDITIONS

In the event of non-organization of the course by the Make-Up Institute Prague due to an unforeseeable event, illness of a lecturer or force majeure, the course will be organized in an alternative period or the course fee will be refunded in full.

If you cancel your participation in the course at least 2 days before the start of the course, we will refund you 85% of the price of the paid course fee. The 15% deposit is non-refundable and serves to cover administrative expenses. However, this deposit can be used for one of the following dates of the course.

Při zrušení účasti ve lhůtě kratší než 2 dny před konáním nebo po zahájení kurzu se již kurzovné nevrací a propadá bez náhrady,

Upcoming Dates:

Paruky & vousy

IN A NUTSHELL

Paruky & vousy PŘIHLÁŠKA

If you are clear that you want to take this course with us, fill out the application and choose a date. Based on the submitted application, our team will contact you for more information and you will receive a confirmation email about the reservation with payment documents.