ABOUT THERGANIC MAKE-UP KURZ

Velký trend současné doby – bio, organický makeup. Chcete se dozvědět více? Porovnání s ostatními značkami, výhody nevýhody, co umí a neumí? Spojili jsme síly s Líčírnou Organics, která je středobodem koncetrace organických makeup a kosmetických značek. Naučte se líčit sebe sama s pomocí organických makeup značek!

ABOUT THE COURSE

Velký trend současné doby – bio, organický makeup. Chcete se dozvědět více? Porovnání s ostatními značkami, výhody nevýhody, co umí a neumí? Spojili jsme síly s fenomenální Líčírnou Organics, která je středobodem koncetrace organických makeup a kosmetických značek. Naučte se líčit sebe sama s pomocí organických makeup značek!

Speciální kurz vytvořen s cílem poznat kouzlo organického makeupu. Naučíte se techniky denního a večerního líčení vytvořených bio makeupem. Značky, se který můžete souznět v rámci přístupu k životu. Obdivovat jejich přístup k přírodě, výběru ingrediencí apod. Náš tým lektorů byl pečlivě proškolen a v rámci výuky si můžete vyzkoušet různé značky, která se pyšní označením „bio“. 

LIC in
OSOBNI in3
LIC in 1

How does it work?

Naše učebny jsou skvěle osvětlené a vybavené vším potřebným. Budete se v nich po pár minutách cítit skvěle a jako doma. Dalším důvodem proč být bez obav je fakt, že o Vás bude postaráno opravdu dobře, jelikož vše probíhá za odborné asistence profesionálních vizážistů týmu z Make-Up Institute Prague. Teoretickou částí světa make-upu Vás provedeme jen natolik, jak je nezbytně nutné a zůstalo nám tak více času na praktickou část kurzu. V té Vám náš profesionální tým lektorů ukáže, jaký make-up lichotí Vaší pleti, jak se orientovat a vybírat mezi kosmetickými značkami, korektorské fígle, aplikace různých produktů a jejich posloupnost. Vytvoříme Vám i takzvaný Face Chart, který bude něco jako Vaše vlastní učebnice. Podle něj a podle všech nabytých informací i praktických ukázek si pak sama na sobě pod vedením lektora vyzkoušíte, jak na to. Lektor se věnuje pouze Vám, takže se Vám dostane maximální pozornosti. A samozřejmostí je i Certifikát Make-Up Institute Prague s potvrzením o úspěšně absolvovaném kurzu, který může pomoci jak Vašemu osobnímu rozvoji nebo třeba vylepší i profesní CV. 

For who is this course suitable??

pro ty, kteří se chtějí naučit líčit sebe sama. 

vhodný pro naprosté začátečníky i ty, kteří se již líčí a chtějí se naučit nové vychytávky a zajímají se o přírodní kosmetiku

COURSE PROGRAM

Přednáška o bio make-upu
příprava pleti a rady jak na běžný denní make-up
nezbytné triky pro večerní look
technika takzvaného kouřového líčení
WHO WILL GUIDE YOU THROUGH THE COURSE?

Zkušení lektoři s mnohaletou praxí. Lektorky jsou trpělivé a vyznáváme individuální přístup. Pracujeme v malých skupinkách

Co si odneseš?

Nikdo neodchází s prázdnou, každý absolvent získá Certifikát našeho Institutu o absolvování kurzu 

Q & A

S sebou na kurz nic nepotřebujete, vše je zajištěno z naší strany. Půjčíme Vám komplet vybavení. Je ale velmi přínosné, pokud si vezmete svá líčidla a lektorka zkontroluje, zda máte vhodné produkty (odstíny, textura). 

Součástí komplexu školy je i makeup obchod, ve kterém lze doplnit svou makeup taštičku vhodnými makeup produkty, které Vám chyběly. Jako absolvent kurzu získáváte automaticky 15% slevu. Součástí studia je i možnost konzultace líčení zdarma. Co to znamená. Po kurzu se u nás můžete zdarma objednat na tzv. konzultaci, kde se podíváme, jak se líčíte a zda je vše tak, jal bylo vysvětleno na kurzu. Případně dovysvětlit nejasné oblasti.

Pokud preferujete privátní přístup, je možno si kurz objednat v tzv. VIP formě. Znamená to, že se lektorka věnuje pouze Vám. Termín i čas lekce se také přizpůsobuje Vaši požadavkům. Lze přizpůsobit i obsah kurzu Vašim potřebám.

Trvání VIP makeup lekce je 4hod a cena 5 800 Kč. V případě zájmu kontaktujte studium@makeupinstitute.cz nebo 777244944

APPLICATION

Na kurz je možné přihlásit se vyplněním elektronické přihlášky

By accepting the electronic application, a place will be reserved for you in the selected course. We will send you a confirmation of receipt of the application to the above email within 24 hours of sending the application.

COURSE PAYMENT

Together with our confirmation e-mail, you will receive all information about the course and payment documents, including an invoice. The invoice is due 14 days after sending the application. After receiving your payment, the reservation of your place is confirmed and we will confirm it to your email. Failure to pay the advance invoice by the due date, the course reservation will be canceled.

COURSE PAYMENT OPTIONS

You can use the following options to pay for the courses:

By bank transfer to our account: 2933554389/0800
For foreign payment: IBAN: CZ3008000000002933554389 / SWIFT: GIBACZPX / bank: Česká Spořitelna

CHANGES IN TEACHING AND CANCELLATION CONDITIONS

In the event of non-organization of the course by the Make-Up Institute Prague due to an unforeseeable event, illness of a lecturer or force majeure, the course will be organized in an alternative period or the course fee will be refunded in full.

If you cancel your participation in the course at least 2 days before the start of the course, we will refund you 85% of the price of the paid course fee. The 15% deposit is non-refundable and serves to cover administrative expenses. However, this deposit can be used for one of the following dates of the course.

Při zrušení účasti ve lhůtě kratší než 2 dny před konáním nebo po zahájení kurzu se již kurzovné nevrací a propadá bez náhrady,

Upcoming Dates:

ABOUT THESOBNÍ MAKE-UP KURZ

IN A NUTSHELL

ORGANIC MAKE-UP KURZ PŘIHLÁŠKA

If you are clear that you want to take this course with us, fill out the application and choose a date. Based on the submitted application, our team will contact you for more information and you will receive a confirmation email about the reservation with payment documents.