MAsterclass s MARGITOU

Chceš se posunout dál ve své make-up tvorbě?  Máš ideální příležitost učit se od jedné z nejuznávanějších mua na naší scéně. Margita Skřenková patří mezi top, líčí hvězdy, topmodelky a vede velké projekty. Přijď na její unikátní MASTERCLASS!

ABOUT THE COURSE

Kurz pro náročné. Téma kurzu je foto / televizní makeup. Hlavní rozdíly mezi foto makeupem a tv makeupem. Margita vede již několik let úspěšný televizní projekt Tvoje Tvář má známý hlas, Superstar. Pronikni do tajů jejího umění, time managementu, atd. Obstál/a by jsi v týmu Margity? Zkus si pracovat pod vedením této mega mua. Individuální přístup zaručen. 

BAN 05
BAN 03
BAN 06
BAN 02

How does it work?

Tento kurz je hlavně o praxi. Margita zjistí, co v tobě je. Formou různých zadání z témat fotomakeup a tv make-upu tě protáhne celým spektrem. 

V první částí své masterclass s Vámi podělí o tajné triky, na modelce předvede své vychytávky. Nechá vás nakouknout do svého makeup kitu a technik a postupů. V další části se věnuje každému individuálně. Ve skupině je max 8 studentů.

For who is this course suitable??

Pro všechny makeup artisty, kteří se chtějí posunou dále. Pokročilý, náročný kurz

Vítání jsou pokročilí make-up artisté

COURSE PROGRAM

fascinující techniky tv make-upu
hlavní rozdíly mezi tv a foto makeupem
time set up & organizace práce
produktové typy & must have do makeup kitu
feedback na tvou práci
WHO WILL GUIDE YOU THROUGH THE COURSE?

MARGITA SKŘENKOVÁ –  Řadí se mezi nejkreativnější a nejodvážnější makeup artisty na českém trhu. Úžasná osobnost s obrovskou praxí. Líčení se věnuje již více než 20 let. Pracuje pro významné reklamní a fotografické produkce v tuzemsku i zahraničí. Její díla se pravidelně objevují na stránkách předních lifestylových časopisů, pracuje s topmodelkami a celebritami. 

Co si odneseš?

Certificate Make-Up Institute Prague o absolvování kurzu 

Q & A

Nic nepotřebuješ, vše je zajištěno z naší strany. Budeš pracovat v plně vybavených učebnách. V kurzu se pracuje na modelkách, které zajišťujeme

Jako absolvent máš možnost studovat dále. Jelikož si uvědomujeme, že bez správného proma by to nešlo, máš u nás nárok na Marketing kurz pro vizážisty zdarma. Vypisujeme každý měsíc termín a už teď se na tebe těšíme. Jako absolvent máš dále 10% slevu na další kurzy, které se rozhodneš u nás studovat

Jako absolvent jsi automaticky zařazen do naší databáze v rámci vizážistické agentury. Agentura zajišťuje pracovní zakázky, pohovory, zprostředkování jednorázové i dlouhodobé spolupráce po celé ČR i v zahraničí

APPLICATION

It is possible to register for all offered courses by filling in the electronic application form. We offer BASIC PRO in three variants: study during the week (Monday to Friday), study on weekends (Friday to Sunday and the following Saturday to Sunday) and a very popular mix is Wednesday to Friday. We are constantly updating the dates.

By accepting the electronic application, a place will be reserved for you in the selected course. We will send you a confirmation of receipt of the application to the above email within 24 hours of sending the application.

COURSE PAYMENT

Together with our confirmation e-mail, you will receive all information about the course and payment documents, including an invoice. The invoice is due 14 days after sending the application. After receiving your payment, the reservation of your place is confirmed and we will confirm it to your email. Failure to pay the advance invoice by the due date, the course reservation will be canceled.

COURSE PAYMENT OPTIONS

You can use the following options to pay for the courses:

By bank transfer to our account: 2933554389/0800
For foreign payment: IBAN: CZ3008000000002933554389 / SWIFT: GIBACZPX / bank: Česká Spořitelna

Payment in cash at Make-Up Institute Prague, Korunní 52, Prague 2

Payment card at the course venue

Prostřednictvím Úřadu Práce v rámci Rekvalifikace (pro uchazeče vedených na ÚP)
Tato možnost platí pouze pro uchazeče kurzů: Rekvalifikační make-up kurz, Master Beauty a Master PRO A-Z.Více informací získáte zde http://www.makeupinstitute.cz/rekvalifikace/

CHANGES IN TEACHING AND CANCELLATION CONDITIONS

In the event of non-organization of the course by the Make-Up Institute Prague due to an unforeseeable event, illness of a lecturer or force majeure, the course will be organized in an alternative period or the course fee will be refunded in full.

If you cancel your participation in the course at least 2 days before the start of the course, we will refund you 85% of the price of the paid course fee. The 15% deposit is non-refundable and serves to cover administrative expenses. However, this deposit can be used for one of the following dates of the course.

Při zrušení účasti ve lhůtě kratší než 2 dny před konáním nebo po zahájení kurzu se již kurzovné nevrací a propadá bez náhrady,

1den | 6hod

5,600 Kč

Pokročilé

Upcoming Dates:

Masterclass s Margitou

IN A NUTSHELL

MASTERCLASS PŘIHLÁŠKA

If you are clear that you want to take this course with us, fill out the application and choose a date. Based on the submitted application, our team will contact you for more information and you will receive a confirmation email about the reservation with payment documents.