full Glam make-up s Veronicou Biasiol

Influencerka, návrhářka, podcasterka a youtuberka, která před 8lety začala se svými makeup tutorialy, přichází ve spolupráci s námi exkluzivně poprvé s kurzem líčení FULL GLAM MAKE-UP. 

ABOUT THE COURSE

Nauč se líčit FULL GLAM podle Veronicy Biasiol, která se Ti představí v roli lektorky kurzu. Skupinový kurz pro max 10 osob. Individuální přístup zaručen. Naučíš se vše od přípravy pleti, makeupu, konturování, zapékání, obočí, smokey eyes, tvarování oka za pomocí různých druhů linek a aplikace umělých řas.

BAN 03
BAN 05
BAN 04
BAN 06

How does it work?

Na začátku kurzu Ti Veronica vysvětlí veškeré svoje tajné triky a techniky, které Ti i ukáže v rámci demostrace líčení. Nejvíc času je poté věnováno líčení sebe sama, kde se pod dohledem Veronicy a lektorek Make-Up Institute Prague učíš vytvořit si dokonalý FULL GLAM MAKE-UP. Individuální přístup zaručen.  

For who is this course suitable??

Není nutno předchozích zkušeností, kurz vhodný pro každého

Pro všechny makeup nadšence, kteří se chtějí naučit techniku full glam

COURSE PROGRAM

příprava pleti, makeup, konturování, zapékání
smokey eyes, tvarování oka za pomocí různých druhů linek
zpracování a podpoření přirozených rysů tváře do požadovaného doll/cat eyes lift looků
aplikace umělých řas
prostor pro otázky v průběhu celého kurzu
WHO WILL GUIDE YOU THROUGH THE COURSE?

VERONICA BIASIOL – influencerka, návrhářka, podcasterka a youtuberka, která začala před 8lety se svými makeup tutorialy. Dodnes pracující na sociálních sítích. Spolupracuje s předními makeup značkami jako je NYX  COSMETICS, DERMACOL, LOREAL, DERMALOGICA, ALTERNA a další. Rozjela i vlastní úspěšnou BIASIOLBEAUTY a fashion značky Honey merch a Icybody

Co si odneseš?

Certificate Make-Up Institute Prague o absolvování kurzu 

Balíček kosmetiky NYX Cosmetics

Soutěž o nejlepšího absolventa kurzu 

Q & A

Nic nepotřebuješ, vše je zajištěno z naší strany. Budeš pracovat v plně vybavených učebnách. Je ale dobré, přinést si svá vlastní líčidla, aby jsi zjistila, zda zvládneš dané techniky s líčidly, co již máš

Pokud by ses do makepu nadchla, jako absolventka máš 10% slevu na základní i pokročilé makeup kurzy v Make-Up Institute Prague

Jako absolvent jsi automaticky zařazen do naší databáze v rámci vizážistické agentury. Agentura zajišťuje pracovní zakázky, pohovory, zprostředkování jednorázové i dlouhodobé spolupráce po celé ČR i v zahraničí

APPLICATION

It is possible to register for all offered courses by filling in the electronic application form. We offer BASIC PRO in three variants: study during the week (Monday to Friday), study on weekends (Friday to Sunday and the following Saturday to Sunday) and a very popular mix is Wednesday to Friday. We are constantly updating the dates.

By accepting the electronic application, a place will be reserved for you in the selected course. We will send you a confirmation of receipt of the application to the above email within 24 hours of sending the application.

COURSE PAYMENT

Together with our confirmation e-mail, you will receive all information about the course and payment documents, including an invoice. The invoice is due 14 days after sending the application. After receiving your payment, the reservation of your place is confirmed and we will confirm it to your email. Failure to pay the advance invoice by the due date, the course reservation will be canceled.

COURSE PAYMENT OPTIONS

You can use the following options to pay for the courses:

By bank transfer to our account: 2933554389/0800
For foreign payment: IBAN: CZ3008000000002933554389 / SWIFT: GIBACZPX / bank: Česká Spořitelna

Payment in cash at Make-Up Institute Prague, Korunní 52, Prague 2

Payment card at the course venue

Prostřednictvím Úřadu Práce v rámci Rekvalifikace (pro uchazeče vedených na ÚP)
Tato možnost platí pouze pro uchazeče kurzů: Rekvalifikační make-up kurz, Master Beauty a Master PRO A-Z.Více informací získáte zde http://www.makeupinstitute.cz/rekvalifikace/

CHANGES IN TEACHING AND CANCELLATION CONDITIONS

In the event of non-organization of the course by the Make-Up Institute Prague due to an unforeseeable event, illness of a lecturer or force majeure, the course will be organized in an alternative period or the course fee will be refunded in full.

If you cancel your participation in the course at least 2 days before the start of the course, we will refund you 85% of the price of the paid course fee. The 15% deposit is non-refundable and serves to cover administrative expenses. However, this deposit can be used for one of the following dates of the course.

Při zrušení účasti ve lhůtě kratší než 2 dny před konáním nebo po zahájení kurzu se již kurzovné nevrací a propadá bez náhrady,

Upcoming Dates:

full Glam make-up

s Veronicou Biasiol

FULL GLAM MAKE-UP PŘIHLÁŠKA

If you are clear that you want to take this course with us, fill out the application and choose a date. Based on the submitted application, our team will contact you for more information and you will receive a confirmation email about the reservation with payment documents.