FOTO MAKEUP KURZ

Nauč se kouzla make-upu na kameru. Od lesklého, matujícího líčení až po glamour styl a mokrý efekt.

ABOUT THE COURSE

Ideální kurz pro začátek Tvé kariéry ve foto průmyslu. V kurzu se naučíš nejen jak na technické požadavky při focení, ale prozradíme i „nepsaná pravidla“ této branže. Jak fungovat se začínající fotografy ala TFP až po top focení pro přední klienty. Zaměříme se na líčení běžné klientely i modelek od nude až po glamour styl. Nebudou chybět i barevné varianty líčení. 

PHOTO PIC 01
PHOTO PIC 02
PHOTO PIC 03
PHOTO PIC 04

How does it work?

Na začátku je teorie, kdy si vysvětlíme techniky a nepsaná pravidla foto make-upu a této branže. Poté následuje demonstrace líčení na modelce. Ukážeme si vše od přípravy pleti, přes nude makeup až po efektní foto makeup. V odpolední části se trénuje na modelkách pod vedením lektora. 

For who is this course suitable??

Všem, kteří chtějí umět líčit na kameru. Je důležité, aby jsi zvládal/a bez problému základní make-up a korekci obličeje, vše ostatní tě naučíme.

Doporučujeme zejména čerstvým absolventům BASIC Make-Up kurzu jako skvělé doplnění
vědomostí a rozšíření portfolia.

COURSE PROGRAM

technika líčení na kameru interiér vs. lokace
dokonalost "nahého líčení = nude makeup"
výraznější prvky od stínování kontur, očí atd
práce s fotografem ( postprodukce)
PR & marketingové tipy na start
WHO WILL GUIDE YOU THROUGH THE COURSE?

Úžasní a zkušení vizážisté s mnohaletou praxí. Lektorka Ti sdělí nejen technické požadavky na dané líčení, ale také Ti prozradí nepsaná pravidla této branže a tzv. „tipy k nezaplacení“.

Co si odneseš?

Nikdo neodchází s prázdnou, každý absolvent získá Certifikát našeho Institutu o absolvování kurzu 

Q & A

S sebou na kurz nic nepotřebuješ, vše je zajištěno z naší strany. Půjčíme ti komplet vybavení a modelky jsou zajištěny z naší strany

Jako absolvent máš možnost studovat dále. Jelikož si uvědomujeme, že bez správného proma by to nešlo, máš u nás nárok na Marketing kurz pro vizážisty zdarma.  Jako absolvent máš dále 10% slevu na další kurzy, které se rozhodneš u nás studovat

APPLICATION

It is possible to register for all offered courses by filling in the electronic application form. We offer BASIC PRO in three variants: study during the week (Monday to Friday), study on weekends (Friday to Sunday and the following Saturday to Sunday) and a very popular mix is Wednesday to Friday. We are constantly updating the dates.

By accepting the electronic application, a place will be reserved for you in the selected course. We will send you a confirmation of receipt of the application to the above email within 24 hours of sending the application.

COURSE PAYMENT

Together with our confirmation e-mail, you will receive all information about the course and payment documents, including an invoice. The invoice is due 14 days after sending the application. After receiving your payment, the reservation of your place is confirmed and we will confirm it to your email. Failure to pay the advance invoice by the due date, the course reservation will be canceled.

COURSE PAYMENT OPTIONS

You can use the following options to pay for the courses:

By bank transfer to our account: 2933554389/0800
For foreign payment: IBAN: CZ3008000000002933554389 / SWIFT: GIBACZPX / bank: Česká Spořitelna

CHANGES IN TEACHING AND CANCELLATION CONDITIONS

In the event of non-organization of the course by the Make-Up Institute Prague due to an unforeseeable event, illness of a lecturer or force majeure, the course will be organized in an alternative period or the course fee will be refunded in full.

If you cancel your participation in the course at least 2 days before the start of the course, we will refund you 85% of the price of the paid course fee. The 15% deposit is non-refundable and serves to cover administrative expenses. However, this deposit can be used for one of the following dates of the course.

Při zrušení účasti ve lhůtě kratší než 2 dny před konáním nebo po zahájení kurzu se již kurzovné nevrací a propadá bez náhrady,

Upcoming Dates:

FOTO MAKEUP KURZ

IN A NUTSHELL

FOTO MAKEUP KURZ PŘIHLÁŠKA

If you are clear that you want to take this course with us, fill out the application and choose a date. Based on the submitted application, our team will contact you for more information and you will receive a confirmation email about the reservation with payment documents.