EXTREME MAKEUP

Kurz je výzvou pro všechny kreativce, kteří chtějí překonat své hranice.

ABOUT THE COURSE

Extreme make-up kurz tě provede světem efektů a vychytávek, díky nimž vytvoříte neuvěřitelné práce. Naučíš se experimentovat s materiály, barvami a doplňky. Po absolvování Extreme make-up kurzu už nikdy nebude tvůj make-up tím, čím byl předtím….

EXTREME pic 01
EXTREME pic 02
EXTREME pic 03
EXTREME pic 04

How does it work?

První den se věnuje lektor detailnímu vysvětlení technik a jejich tréninku. Studenti pracují na modelkách ve dvojicích, aby si nacvičili jednotlivé kroky. Tedy netvoří se ještě velké makeupy, teprve se na ně chystáte. Trénuje se stínování pigmentů, práce s krémovými a vodou ředitelnými barvami, práce s Mastixem a lepení jednotlivých komponentů.
Druhý den je mega tvořivý. V první části dne dostaneš volnou ruku na vytvoření kompletního díla. Druhý look je veden lektorem a následně focen do portoflia.

For who is this course suitable??

určen pro profesionální vizážisty, kteří se chtějí posunout od klasického líčení a rozvinout svou kreativitu. U studentů se předpokládá, že ovládají základní techniky aplikace make-upu.

vhodné i pro absolventy základních kurzů jako je BASIC PRO nebo MASTER BEAUTY

COURSE PROGRAM

1. den

Teorie barev, co je a není extreme makeup
Práce s barvami, pigmenty, vrstvení produktů
Krémové a vodou ředitelné barvy
práce s Mastixem
geometrie v obličeji

2. den

moodboard konzultace s lektorem
vytvoření looku dle návrhu studenta
vytvoření looku dle zadání lektora
práce s fotografem a vytvoření práce do portoflia
WHO WILL GUIDE YOU THROUGH THE COURSE?

Kreativní lektor/ka z našeho týmu

Co si odneseš?

Certifikát o absolvování kurzu a fotografii, která neuvěřitelně zvýší úroveň Tvého portfolia

Play Video

Q & A

Nic nepotřebuješ, vše je zajištěno z naší strany. Budeš pracovat v plně vybavených učebnách. Rádi ti zapůjčíme profesionální sada štětců a makeup kit. Za celou dobu školení za produkty zodpovídáš. Kit je sestaven z prémiových profesionálních makeup značek jako je KRYOLAN, MAKE-UP FOR EVER apod- Pokud preferujete pracovat. se svými, není problém, vem s sebou svůj kit.

Jako absolvent máš možnost studovat dále. Jelikož si uvědomujeme, že bez správného proma by to nešlo, máš u nás nárok na Marketing kurz pro vizážisty zdarma. Vypisujeme každý měsíc termín a už teď se na tebe těšíme. Jako absolvent máš dále 10% slevu na další kurzy, které se rozhodneš u nás studovat

Pro každého studenta pokročilých kurzů zajišťujeme modelku Máš tak možnost věnovat se trénování. ne na úkor vzájemného modelkování, což se děje běžně u konkurenčních kurzů. U nás máš vše v bavlnce a nachystáno

Jako absolvent jsi automaticky zařazen do naší databáze v rámci vizážistické agentury. Agentura zajišťuje pracovní zakázky, pohovory, zprostředkování jednorázové i dlouhodobé spolupráce po celé ČR i v zahraničí

APPLICATION

It is possible to register for all offered courses by filling in the electronic application form. We offer BASIC PRO in three variants: study during the week (Monday to Friday), study on weekends (Friday to Sunday and the following Saturday to Sunday) and a very popular mix is Wednesday to Friday. We are constantly updating the dates.

By accepting the electronic application, a place will be reserved for you in the selected course. We will send you a confirmation of receipt of the application to the above email within 24 hours of sending the application.

COURSE PAYMENT

Together with our confirmation e-mail, you will receive all information about the course and payment documents, including an invoice. The invoice is due 14 days after sending the application. After receiving your payment, the reservation of your place is confirmed and we will confirm it to your email. Failure to pay the advance invoice by the due date, the course reservation will be canceled.

COURSE PAYMENT OPTIONS

You can use the following options to pay for the courses:

By bank transfer to our account: 2933554389/0800
For foreign payment: IBAN: CZ3008000000002933554389 / SWIFT: GIBACZPX / bank: Česká Spořitelna

Payment in cash at Make-Up Institute Prague, Korunní 52, Prague 2

Payment card at the course venue

Prostřednictvím Úřadu Práce v rámci Rekvalifikace (pro uchazeče vedených na ÚP)
Tato možnost platí pouze pro uchazeče kurzů: Rekvalifikační make-up kurz, Master Beauty a Master PRO A-Z.Více informací získáte zde http://www.makeupinstitute.cz/rekvalifikace/

CHANGES IN TEACHING AND CANCELLATION CONDITIONS

In the event of non-organization of the course by the Make-Up Institute Prague due to an unforeseeable event, illness of a lecturer or force majeure, the course will be organized in an alternative period or the course fee will be refunded in full.

If you cancel your participation in the course at least 2 days before the start of the course, we will refund you 85% of the price of the paid course fee. The 15% deposit is non-refundable and serves to cover administrative expenses. However, this deposit can be used for one of the following dates of the course.

Při zrušení účasti ve lhůtě kratší než 2 dny před konáním nebo po zahájení kurzu se již kurzovné nevrací a propadá bez náhrady,

Upcoming Dates:

EXTREME MAKEUP

IN A NUTSHELL

EXTREME PŘIHLÁŠKA

If you are clear that you want to take this course with us, fill out the application and choose a date. Based on the submitted application, our team will contact you for more information and you will receive a confirmation email about the reservation with payment documents.