Foto makeup ONLINE

Zdokonal se v technikách foto makeup kurzu. Nově ONLINE! Poslechni si přednášku s detailní ukázkou na modelce. Součástí je i přednáška fotografa. 

ABOUT THE COURSE

Pokročilé techniky líčení. Jak se pracuje v ateliéru, jaký je postup práce při vytváření foto make-upu, nepsaná pravidla této branže a umění postprodukce. Online kurz si můžeš kdykoliv přehrát a zastavit, případně vrátit se na části, které tě zaujaly nejvíce – celkově se jedná o 3hod záznam online kurzu. 

How does it work?

Formou online přednášky makeup artistky a fotografa. Po registraci obdržíš studijní podklady a Certifikát o absolvování. Po kurzu je možnost poslat nám ukázku své práce pro posouzení lektorkou kurzu.

For who is this course suitable??

Pro všechny vizážistky, které se chtějí zdokonalit. Doporučujeme zejména absolventům BASIC PRO

Pro všechny vizážistky či samouky a nadšence do líčení

COURSE PROGRAM

Pravidla líčení foto make-upu
Práce v týmu a nepsaná pravidla
Postprodukce
Detailní ukázka na modelce - nude a fashion makeup
Tipy & Triky & Diskuse
WHO WILL GUIDE YOU THROUGH THE COURSE?

Tým lektorů Make-Up Institute Prague 

Co si odneseš?

Znalosti a triky k efektivnímu foto make-up kurzu a Certifikát o absolvování

Q & A

Nic nepotřebuješ, vše je zajištěno z naší strany. Stačí se jen zaregistrovat. Po provedení platby obdržíš link, ze kterého můžeš sledovat přednášku kdykoliv si budeš přát

Jako absolvent máš možnost studovat dále. Jelikož si uvědomujeme, že bez správného proma by to nešlo, máš u nás nárok na Marketing kurz pro vizážisty zdarma. Vypisujeme každý měsíc termín a už teď se na tebe těšíme. Jako absolvent máš dále 10% slevu na další kurzy, které se rozhodneš u nás studovat

Jako absolvent jsi automaticky zařazen do naší databáze v rámci vizážistické agentury. Agentura zajišťuje pracovní zakázky, pohovory, zprostředkování jednorázové i dlouhodobé spolupráce po celé ČR i v zahraničí

APPLICATION

It is possible to register for all offered courses by filling in the electronic application form. We offer BASIC PRO in three variants: study during the week (Monday to Friday), study on weekends (Friday to Sunday and the following Saturday to Sunday) and a very popular mix is Wednesday to Friday. We are constantly updating the dates.

By accepting the electronic application, a place will be reserved for you in the selected course. We will send you a confirmation of receipt of the application to the above email within 24 hours of sending the application.

COURSE PAYMENT

Together with our confirmation e-mail, you will receive all information about the course and payment documents, including an invoice. The invoice is due 14 days after sending the application. After receiving your payment, the reservation of your place is confirmed and we will confirm it to your email. Failure to pay the advance invoice by the due date, the course reservation will be canceled.

COURSE PAYMENT OPTIONS

You can use the following options to pay for the courses:

By bank transfer to our account: 2933554389/0800
For foreign payment: IBAN: CZ3008000000002933554389 / SWIFT: GIBACZPX / bank: Česká Spořitelna

Payment in cash at Make-Up Institute Prague, Korunní 52, Prague 2

Payment card at the course venue

Prostřednictvím Úřadu Práce v rámci Rekvalifikace (pro uchazeče vedených na ÚP)
Tato možnost platí pouze pro uchazeče kurzů: Rekvalifikační make-up kurz, Master Beauty a Master PRO A-Z.Více informací získáte zde http://www.makeupinstitute.cz/rekvalifikace/

CHANGES IN TEACHING AND CANCELLATION CONDITIONS

In the event of non-organization of the course by the Make-Up Institute Prague due to an unforeseeable event, illness of a lecturer or force majeure, the course will be organized in an alternative period or the course fee will be refunded in full.

If you cancel your participation in the course at least 2 days before the start of the course, we will refund you 85% of the price of the paid course fee. The 15% deposit is non-refundable and serves to cover administrative expenses. However, this deposit can be used for one of the following dates of the course.

Při zrušení účasti ve lhůtě kratší než 2 dny před konáním nebo po zahájení kurzu se již kurzovné nevrací a propadá bez náhrady,

Foto makeup ONLINE

IN A NUTSHELL

FOTO MAKEUP ONLINE

If you are clear that you want to take this course with us, fill out the application and choose a date. Based on the submitted application, our team will contact you for more information and you will receive a confirmation email about the reservation with payment documents.