Copánky

Chcete si rozšířit své vlasové znalosti o další level? Umět trendy účesy tohoto léta? Pak je tento kurz copánků s kanekalonem právě pro vás. 

ABOUT THE COURSE

Nezáleží na tom, jestli jste úplný nováčci ve vlasovém stylingu, či ostřílení profíci. Na tomto kurzu se naučíte současný trend. Pletení copánků, známých pod názvem „boxerské copánky“. Probereme vše od základních copánků až po kanekalon a moderní vysoký culík. 

copánky2
copánky1

How does it work?

Tento kurz je hlavně o praxi, ale bez teorie to nejde. Na začátku si vysvětlíme a detailně si a ukážeme, jak na každý krok. Probereme také tipy na nákup materiálu ( kanekalon apod.) a ocenění takové služby, kterou můžete začlenit do své nabídky. Poté už se jen pracuje 🙂 kurz probíhá v malých skupinkách, aby byla zaručena péče a efektivní výuka. S sebou nic nepotřebuješ, vše je zajištěno z naší strany.

For who is this course suitable??

Pro všechny milovníky vlasů

vytvořeno speciálně pro makeup artisty, ale vítaní jsou všichni. Není nutno předchozích znalostí v oboru

COURSE PROGRAM

techniky správného vpletení kanekalonu do vlasů
typy kanekalonu a jak s nimi pracovat
zapletení copánků bez kanekalonu
Vysoký culík
boxerské copánky s kanekalonem
WHO WILL GUIDE YOU THROUGH THE COURSE?

Eliška Harnischová – Makeupem se zabývá více jak 10 let, z toho 8 roků pracovala pro MAC cosmetics. Před 3 lety se jí narodila holčička a řekla si, že jí chce dělat ty nekrásnější copánky do školky a ne tak ledajaké :), tak šla na kurz copánků s kanekalonem. Během doby co pletla, zjistila, kolik krásných účesů se díky kanekalonu dá vykouzlit a začala  to mít jako svůj každodenní relax . Věří, že i spousta makeup artistů, kadeřníků, nebo maminek, kteří se chtějí naučit trošku jiné copánky si je zamilují

Co si odneseš?

Certificate Make-Up Institute Prague o absolvování kurzu 

Q & A

Nic nepotřebuješ, vše je zajištěno z naší strany. Budeš pracovat v plně vybavených učebnách. V kurzu se pracuje na česacích hlavách

Jako absolvent máš možnost studovat dále. Jelikož si uvědomujeme, že bez správného proma by to nešlo, máš u nás nárok na Marketing kurz pro vizážisty zdarma. Vypisujeme každý měsíc termín a už teď se na tebe těšíme. Jako absolvent máš dále 10% slevu na další kurzy, které se rozhodneš u nás studovat

Jako absolvent jsi automaticky zařazen do naší databáze v rámci vizážistické agentury. Agentura zajišťuje pracovní zakázky, pohovory, zprostředkování jednorázové i dlouhodobé spolupráce po celé ČR i v zahraničí

APPLICATION

It is possible to register for all offered courses by filling in the electronic application form. We offer BASIC PRO in three variants: study during the week (Monday to Friday), study on weekends (Friday to Sunday and the following Saturday to Sunday) and a very popular mix is Wednesday to Friday. We are constantly updating the dates.

By accepting the electronic application, a place will be reserved for you in the selected course. We will send you a confirmation of receipt of the application to the above email within 24 hours of sending the application.

COURSE PAYMENT

Together with our confirmation e-mail, you will receive all information about the course and payment documents, including an invoice. The invoice is due 14 days after sending the application. After receiving your payment, the reservation of your place is confirmed and we will confirm it to your email. Failure to pay the advance invoice by the due date, the course reservation will be canceled.

COURSE PAYMENT OPTIONS

You can use the following options to pay for the courses:

By bank transfer to our account: 2933554389/0800
For foreign payment: IBAN: CZ3008000000002933554389 / SWIFT: GIBACZPX / bank: Česká Spořitelna

Payment in cash at Make-Up Institute Prague, Korunní 52, Prague 2

Payment card at the course venue

Prostřednictvím Úřadu Práce v rámci Rekvalifikace (pro uchazeče vedených na ÚP)
Tato možnost platí pouze pro uchazeče kurzů: Rekvalifikační make-up kurz, Master Beauty a Master PRO A-Z.Více informací získáte zde http://www.makeupinstitute.cz/rekvalifikace/

CHANGES IN TEACHING AND CANCELLATION CONDITIONS

In the event of non-organization of the course by the Make-Up Institute Prague due to an unforeseeable event, illness of a lecturer or force majeure, the course will be organized in an alternative period or the course fee will be refunded in full.

If you cancel your participation in the course at least 2 days before the start of the course, we will refund you 85% of the price of the paid course fee. The 15% deposit is non-refundable and serves to cover administrative expenses. However, this deposit can be used for one of the following dates of the course.

Při zrušení účasti ve lhůtě kratší než 2 dny před konáním nebo po zahájení kurzu se již kurzovné nevrací a propadá bez náhrady,

Upcoming Dates:

Copánky

IN A NUTSHELL

COPÁNKY PŘIHLÁŠKA

If you are clear that you want to take this course with us, fill out the application and choose a date. Based on the submitted application, our team will contact you for more information and you will receive a confirmation email about the reservation with payment documents.