Beauty Consulting

Nastartuj svoji kariéru v tandemu s profesionální makeup značkou a staň se beauty consultantkou

ABOUT THE COURSE

Mnoho začátečníků v make upu se na začátku kariéry\ potýká s nedostatkem kontaktů a pracovních příležitostí. Pro nastartování kariéry je za naši mnohaletou praxi maximálně doporučeno nastartovat práce vizážistky se značkou. Co to znamená? Nechat se zaměstnat pod makeup značkou, v parfumerii. Ano, tato práce je hlavně o prodeji, ale má nesporné výhody. A to: jsi mezi vizážisty, účastníš se ohja ajímavch seminárů a eventů pod křídly svého zaměstnavatele, seznámíš se do hloubky s produkty a postupně se můžeš vypracovat. Neznáme lepší start! Tyto pozice jsou na plný i poloviční pracovní úvazek., jde tedy lehce skloubit s prací, studiem či mateřskými povinnostmi.

How does it work?

Během kurzu Tě necháme nahlédnout pod pokličku této profese. Tedy dozvíš se, co to obnáší, jaký je běžný den beauty consultantky, jak může práce pomoci ve Tvém vizážistickém vývoji. Vyzkouším si praxi na prodejně a dostaneš zpětnou vazbu, zda bys byla nebo nebyla na tuto pozici vhodná.

For who is this course suitable??

Pro všechny začátečníky, kteří se ve svém makeup vývoji chtějí posunout dále

  Pro všechny začátečníky, kteří se ve svém makeup vývoji chtějí posunout dále

COURSE PROGRAM

Seznámení se s obsahem profese
Tipy na efektivní a rychlý makeup na prodejně
Komunikace s klientem
Jak uspět na pohovoru pod značkou
Praxe na prodejně
WHO WILL GUIDE YOU THROUGH THE COURSE?

Tým našeho Institut a zástupce makeup značky / parfumerie

Co si odneseš?

Zkušenosti s prodejem, rychlým líčením na prodejně. Zjistíš, zda by práce pod značkou mohla být pro tebe to pravé a jak máš uspět na případném pohovoru

Q & A

Nic nepotřebuješ, vše je zajištěno z naší strany. Budeš pracovat v plně vybavených učebnách. Rádi ti zapůjčíme profesionální sada štětců a makeup kit. Za celou dobu školení za produkty zodpovídáš. Kit je sestaven z prémiových profesionálních makeup značek jako je KRYOLAN, MAKE-UP FOR EVER apod- Pokud preferujete pracovat. se svými, není problém, vem s sebou svůj kit.

Jako absolvent máš možnost studovat dále. Jelikož si uvědomujeme, že bez správného proma by to nešlo, máš u nás nárok na Marketing kurz pro vizážisty zdarma. Vypisujeme každý měsíc termín a už teď se na tebe těšíme. Jako absolvent máš dále 10% slevu na další kurzy, které se rozhodneš u nás studovat

Pro každého studenta pokročilých kurzů zajišťujeme modelku Máš tak možnost věnovat se trénování. ne na úkor vzájemného modelkování, což se děje běžně u konkurenčních kurzů. U nás máš vše v bavlnce a nachystáno

Jako absolvent jsi automaticky zařazen do naší databáze v rámci vizážistické agentury. Agentura zajišťuje pracovní zakázky, pohovory, zprostředkování jednorázové i dlouhodobé spolupráce po celé ČR i v zahraničí

APPLICATION

It is possible to register for all offered courses by filling in the electronic application form. We offer BASIC PRO in three variants: study during the week (Monday to Friday), study on weekends (Friday to Sunday and the following Saturday to Sunday) and a very popular mix is Wednesday to Friday. We are constantly updating the dates.

By accepting the electronic application, a place will be reserved for you in the selected course. We will send you a confirmation of receipt of the application to the above email within 24 hours of sending the application.

COURSE PAYMENT

Together with our confirmation e-mail, you will receive all information about the course and payment documents, including an invoice. The invoice is due 14 days after sending the application. After receiving your payment, the reservation of your place is confirmed and we will confirm it to your email. Failure to pay the advance invoice by the due date, the course reservation will be canceled.

COURSE PAYMENT OPTIONS

You can use the following options to pay for the courses:

By bank transfer to our account: 2933554389/0800
For foreign payment: IBAN: CZ3008000000002933554389 / SWIFT: GIBACZPX / bank: Česká Spořitelna

Payment in cash at Make-Up Institute Prague, Korunní 52, Prague 2

Payment card at the course venue

Prostřednictvím Úřadu Práce v rámci Rekvalifikace (pro uchazeče vedených na ÚP)
Tato možnost platí pouze pro uchazeče kurzů: Rekvalifikační make-up kurz, Master Beauty a Master PRO A-Z.Více informací získáte zde http://www.makeupinstitute.cz/rekvalifikace/

CHANGES IN TEACHING AND CANCELLATION CONDITIONS

In the event of non-organization of the course by the Make-Up Institute Prague due to an unforeseeable event, illness of a lecturer or force majeure, the course will be organized in an alternative period or the course fee will be refunded in full.

If you cancel your participation in the course at least 2 days before the start of the course, we will refund you 85% of the price of the paid course fee. The 15% deposit is non-refundable and serves to cover administrative expenses. However, this deposit can be used for one of the following dates of the course.

Při zrušení účasti ve lhůtě kratší než 2 dny před konáním nebo po zahájení kurzu se již kurzovné nevrací a propadá bez náhrady,

Upcoming Dates:

Beauty Consulting

IN A NUTSHELL

BEAUTY CONSULTING PŘIHLÁŠKA

If you are clear that you want to take this course with us, fill out the application and choose a date. Based on the submitted application, our team will contact you for more information and you will receive a confirmation email about the reservation with payment documents.