40+ MAKE-UP KURZ

Tento specifický kurz pro ženy ve věku čtyřicet a více let Vám bude cenným průvodcem nejen v líčení povadlejších kontur obličeje, vrásek, či pigmentových skvrn

ABOUT THE COURSE

Lehkost líčení prospívá každému věku, proto se u nás nesetkáte se silnými vrstvami make-upu. Naopak. Za odborné asistence profesionálních vizážistů týmu z Make-Up Institute Prague v rolích zkušených lektořů společně s Vámi najdeme cestu, jak dodat Vašemu obličeji originální a čerstvý vzhled.

PREFERUJETE PRIVÁTNÍ PŘÍSTUP?

Tento kurz je možno pojmout i tzv. VIP formou. Tedy lekce, kde se lektor věnuje pouze Vám. Termín lze zcela přizpůsobit Vaši, požadavkům stejně jako obsah lekce – zaměřit více na určitou oblast. 

40 in2
OSOBNI in3
40 in
OSOBNI in4

How does it work?

Nejprve se dozvíte něco málo ze základů teorie. Velký důraz klademe také na přípravu pleti před samotným líčením, protože to je alfou a omegou kvalitního make-upu. S přibývajícím věkem se Váš obličej výrazně mění. Rysy kolem očí, obočí nebo rtů pozbývají na intenzitě a přibývá také změn ve strukturách obličejových pleťových tkání. V kurzu se mimo jiné naučíte jak svůj obličej celkově omladit a osvěžit nebo jak se vypořádat s problémy jako jsou pigmentové skvrny, hlubší vrásky nebo takzvaná růžovka. Vytvoříme Vám Face Chart, což bude jakýsi deník všech postupů a vhodných barevných odstínů které nejlépe konvenují Vaší pleti. Podle něj a podle všech nabytých informací i praktických ukázek si pak sama na sobě pod vedením lektora vyzkoušíte, jak na to a budete i díky tomu schopna sama sebe nalíčit stejně krásně i ve svém domácím prostředí. Naše pomůcky, odborný a vlídný dohled i skvěle nasvícený prostor, kde se budete cítit dobře, to vše je samozřejmostí stejně jako fakt, že kurzy probíhají v malých skupinkách, takže se Vám dostane maximální pozornosti. A je třeba také zmínit, že z úspěšně absolvovaného kurzu odejdete i s Certifikátem Make-Up Institute Prague, díky kterému se budete právem cítit jako profesionálka. 

For who is this course suitable??

pro ty, kteří se chtějí naučit líčit sebe sama. 

vhodný pro naprosté začátečníky i ty, kteří se již líčí a chtějí se naučit nové vychytávky

COURSE PROGRAM

příprava pleti před samotným líčením
jak na běžný denní make-up
nezbytné triky pro večerní look
technika takzvaného kouřového líčení
WHO WILL GUIDE YOU THROUGH THE COURSE?

Zkušení lektoři s mnohaletou praxí. Lektorky jsou trpělivé a vyznáváme individuální přístup. Pracujeme v malých skupinkách

Co si odneseš?

Nikdo neodchází s prázdnou, každý absolvent získá Certifikát našeho Institutu o absolvování kurzu 

Q & A

S sebou na kurz nic nepotřebujete, vše je zajištěno z naší strany. Půjčíme Vám komplet vybavení. Je ale velmi přínosné, pokud si vezmete svá líčidla a lektorka zkontroluje, zda máte vhodné produkty (odstíny, textura). 

Součástí komplexu školy je i makeup obchod, ve kterém lze doplnit svou makeup taštičku vhodnými makeup produkty, které Vám chyběly. Jako absolvent kurzu získáváte automaticky 15% slevu. Součástí studia je i možnost konzultace líčení zdarma. Co to znamená. Po kurzu se u nás můžete zdarma objednat na tzv. konzultaci, kde se podíváme, jak se líčíte a zda je vše tak, jal bylo vysvětleno na kurzu. Případně dovysvětlit nejasné oblasti.

Pokud preferujete privátní přístup, je možno si kurz objednat v tzv. VIP formě. Znamená to, že se lektorka věnuje pouze Vám. Termín i čas lekce se také přizpůsobuje Vaši požadavkům. Lze přizpůsobit i obsah kurzu Vašim potřebám.

Trvání VIP makeup lekce je 4hod a cena 5 800 Kč. V případě zájmu kontaktujte studium@makeupinstitute.cz nebo 777244944

APPLICATION

Na kurz je možné přihlásit se vyplněním elektronické přihlášky

By accepting the electronic application, a place will be reserved for you in the selected course. We will send you a confirmation of receipt of the application to the above email within 24 hours of sending the application.

COURSE PAYMENT

Together with our confirmation e-mail, you will receive all information about the course and payment documents, including an invoice. The invoice is due 14 days after sending the application. After receiving your payment, the reservation of your place is confirmed and we will confirm it to your email. Failure to pay the advance invoice by the due date, the course reservation will be canceled.

COURSE PAYMENT OPTIONS

You can use the following options to pay for the courses:

By bank transfer to our account: 2933554389/0800
For foreign payment: IBAN: CZ3008000000002933554389 / SWIFT: GIBACZPX / bank: Česká Spořitelna

CHANGES IN TEACHING AND CANCELLATION CONDITIONS

In the event of non-organization of the course by the Make-Up Institute Prague due to an unforeseeable event, illness of a lecturer or force majeure, the course will be organized in an alternative period or the course fee will be refunded in full.

If you cancel your participation in the course at least 2 days before the start of the course, we will refund you 85% of the price of the paid course fee. The 15% deposit is non-refundable and serves to cover administrative expenses. However, this deposit can be used for one of the following dates of the course.

Při zrušení účasti ve lhůtě kratší než 2 dny před konáním nebo po zahájení kurzu se již kurzovné nevrací a propadá bez náhrady,

Upcoming Dates:

40+ MAKE-UP KURZ

IN A NUTSHELL

40+ MAKE-UP KURZ

If you are clear that you want to take this course with us, fill out the application and choose a date. Based on the submitted application, our team will contact you for more information and you will receive a confirmation email about the reservation with payment documents.