CV a pohovory pro makeup značky

Plno let již exkluzivně pro naše partnery z řad parfumérií a makeup značek vybíráme vhodné kandidáty na pozice od beauty konzultantek až po hlavní školitele. Práce pod značkou na pozici tzv. beauty konzultantky je ideálním startem pro každého vizážistu. Seznámíš se s produkty, jsi posílán/a na školení i do zahraničí, komunikuješ se zákazníky a často se dostaneš k zajímavým nabídkám líčení skrze značku. Práce pod značkou je zejména o prodeji a komunikačních dovednostech. Pro plno makeup artistek je práce pod značkou ideální start, kdy se do oboru postupně dostáváte. Tyto pozice berou i částečné úvazky a stáže, velmi vhodné pro studenty či maminky na mateřské dovolené. Pro plno vizážistek je to start a mnoho vizážistek i u značek zůstává, jelikož preferují zaměstnanecký poměr před podnikáním.

Jsme schopni ti v celém procesu práce pod značkou pomoci. Dle tvého typu a stylu líčení vyselektovat vhodnou značku. Zkontrolovat tvůj životopis a případně ti pomoci jej „vytunit“. Pokud jsi nikdy nebyla na pohovoru, poradíme i v tomto směru. Pro naše absolventy umíme zprostředkovat pohovor se značkou, jejímuž profilu odpovídají. Často jsou tyto výběrová řízení naprosto exkluzivní, to znamená, že pouze naši absolventi mají možnost se na tyto pozice hlásit. Vážíme si toho, že parfumerie i makeup značky oceňují úroveň našeho vzdělání a přípravy našich vizážistů.
Pokud máš plán věnovat se makeupu v zahraničí, práce pod značkou je opět odpověď, pokud nemáš dostatečné kontakty v oboru. Pro zahraniční trh vystavujeme pro všechny naše absolventy tzv. reference letter, který ti velmi pomůže v jednání s budoucím zaměstnavatelem či klientem